Споделена история от Тинейджърски

Моята заплетена тийнейджърска история
Здравейте. на 16 г съм. Град няма да споменавам но не е София. Такам да започнем.. най-добрата ми приятелка си имаше гадже на от нашия клас. Той е всичко уникално което можете да си представите.. коса, Очи и всичко 6. Ноо.. си има и лоша страна. Той беше нов в класа ни и всички страняха от него което беше много странно защото принципно кучките веднага щяха да го заобиколят, обаче сега нещо понамирисваше.. та хвана се той с моята най-добра приятелка. Бяха заедно около 6 месеца. На Коледа миналата година се бяхме разбрали с моята приятелка да се видим и да ходим на хижа заедно с още една фр и мама. Към 12 когато си оправях багажериите (знам много късно но аз съм си лудичка :D ) та.. като си оправях багажите изведнъж ми звънна което беше доста необичайно за нея защото принципно тя към 10 си лягаше. И ми вика моля те не ме търси няма да дойда, разделих се със К. И преди да и кажа каквото и да било тя ми затвори телефона. Мина Коледа без да я чуя въобще, мина и ваканцията и стана време за училище. Когато отидох изобщо я нямаше и така около 2 седмици след което класния ни каза, че е напуснала. Бях много озадачена, питах К какво е станало и той ми каза че не знае. През октомври някъде тази година я видях на улицата и изглеждаше ужасно зле, беше бледа, боядисала си е косата, имаше белези по ръцете, но иначе облеклото и не беше лошо. Отидох при нея и я питах как е и тя нищо не ми каза и просто ме подмина ходейки като мумия. Прибрах се и веднага писах на К и му казах да ми каже всичко което е станало и той ми отговори че просто си е тръгнала сама. Оттогава изобщо не съм чувала нищо за нея, ходих до тях но никой не отваря. Липсват ми разговорите с нея, липсва ми смеха и всичко. Заплетеното в тази история е, че попитах съседите и те казаха че такова момиче не знаят да има.. което е почти невъзможно щото все пак сме горе долу малък град и щяхме поне да знаем да се е изнесла а 100% живее там защото съм ходила у тях 929339399 пъти. Питах и мама да звънне на майка и обаче си е сменила номера, направо е.аси загадката. Всякакви слухове пуснаха тия гадини от класа, че тоя новия я е изнасилил, че е напуснала града, дори че е мъртва. И ме навява на мисълта, че ако наистина тоя и е направил нещо и тя е в депресия заради него, и всъщност другите знаят какъв е и затова никой не го иска. Според мама това са глупости и само ме стресират нарочно. Какво мислите Вие?

Коментари

2.   Всичко изглежда като филм, нереалистично ми е.

3.   Това е доста странно. Наистина е станало нещо... Не ми се вярва само заради това момче да се е докарала до такова състояние. Гаджетата идват и си заминават... Имам 2 преположения:
1. Приела е разделянето с приятеля си твърде тежко (може за няколко дена, дори един месец, но толкова време... )
2. Има някаква загуба на роднина. Майка й в тях ли е, а баща й? Доста хора приемат загубите на роднините си с доста време... (Аз съм загубила много роднини и доста тежко им приемам загубите, но времето лекува. )
Не знам как може това момиче да напусне училище заради едно момче (според мен не е това причината)... Може би и, защото се е скарала с родителите си... Гледала съм по сериалите (най - вече по съдби на кръстопът) как деца напускат училище, заради роднините си... Може и да се е събрала с лоша компания... Надявам се поне едно от предположенията ми да е така! Доста предположения имам, но не знам дали са вярни.
Надявам се да съм помогнала!

4.   Звучи ми много странно как всички се изпаряват така, особено в малък град. Надявам се да не е измислена история...

Julian