Споделена история от Тинейджърски

Обичам го а дори не го познавам
Здравейте. Аз съм на 15. Отскоро слушам един изпълнител Lil Yachty. Заобичах го още от първата му песен която чух защото е уникален :д *_* имам проблем обаче.. Обичам го наистина, убедена съм, че това не е фенски изблик а нещо повече.. дънувам го, непрекъснато мисля за него но ми е супер гадно че никога няма да имам шанса дори дс го видя наживо защото няма да има концерти в България.. навсякъде си драскам името му, не знам английски но знам неговите песни на изуст непрекъснато му гледам снимките и по-лошото е че няма много български фенове и повечето не го знаят и дори да им кажа те няма да знаят кой е.. вие мислите ли че може да е любов? Има ли ли сте подобни ситуации?

Коментари

1.   Е, ти пък от всички рап изпълнители по кой реши да си паднеш. . . :D И аз го слушам иначе, но самият той не ми допада като вид, просто музиката, която прави понякога ми допада. Може и да има малък шанс някой ден да дойде и в България, но просто нито е известен тук, нито ти ще имаш възможност да говориш с него. По-добре го преудолявай някак и го спадни до фенска любов и толкова.

2.   Няма как да обичаш човек, който не си виждала на живо! Просто си влюбена в него и ще ти мине с времето. И аз съм се влюбвала в актьор като малка, но с времето ми мина.

5.   И аз на твоята възраст съм се влюбвала в актьор. После минава и ще срещнеш реален човек.

6.   Хахах, всички сме имали такива периоди! Винаги, когато гледам Троя и си представям как, ако Брад Пит е до мен, без да се замисля бих му се нахвърлила чисто гола! Хахах. Няма нищо притеснително в това. С времето този период ще отмине. Гарантирам ти!

7.   Пубертета те бие яко. Но и това ще мине.

8.   Колко сълзи изплаках някога за Леонардо ди Каприо.. Сънувах го, плачех за него, мислех, че е любовта на живота ми. Като пораснеш ще се смееш доста, само почакай мъничко :)