Споделена история от Тинейджърски

Как мислите?
Здравейте, на 17 съм, мисля че в този етап водя доста скучен живот искам да го сравня с вашия. Кажете как прекарвате ежедневието си или как сте го прекарвали като сте били тийнейджъри. Още не съм си имала приятел това нормално ли е? хаха Вече всички мои приятелки имат, постоянно обсъждат проблемите с тях, секс и тн. Аз няма какво да кажа само ги слушам иска ми се и аз да си имам някой, наистина супер много искам вече. Дори някой път плача, защото не мога да се влюбя. Те всички са влюбени с истории, сега е моментът за тези неща, а аз не се възползвам и това много ме притеснява. Търсят ме, много ме харесват, хубаво, високо слабо момиче съм (модел), но аз не мога никой да си харесаааам. Ядосвам се, защо? Ще дойде ли някой вече? :( Какво мислите?

Коментари

1.   Душичке мaлкa, рaзликaтa между теб и други момичетa нa същaтa възрaст е, че може би дори подсъзнaтелно още, но ти имaш критерии. Нямa дa се хвaнеш снякого сaмо зa дa не си сaмa и дa бъдеш "кaто другите" дa подржaвaш поведението нa стaдото, което е чудесно зa теб.
Може и дa се чувствaш готовa зa връзкa, преживявaния с гaдже, но не би приелa кой дa е- aми супер си!
Дa, ще се появи "твоето" момче, до тогaвa изполвaй възможносттa дa нaблюдaвaш двойките около теб и си прaвиш изводи зa себе си, дa знaеш кaтегорично кaкво ТИ би хaресaлa в другия човек и кaкво НЕ би допуснaлa.
Изобщо не се притеснявaй, дaже си по-зрялa от повечето нa твоятa възрaст.

2.   Аз си имам въображаемо гадже и ми е супер

3.   Не скачай на първия срещнат. За връзка трябва да се харесвате и да се уважавате като за начало, така че добре си решила да не си хващаш гадже само, за да имаш такова. В такъв случай пак няма да рабираш темите на другите и пак няма да си щастлива. Не е ненормално, че си нямала връзка, на всеки му идва времето, ти си едва на 17 и знае ли се, след няколко месеца може да пуснеш тема за теб и приятеля ти, не го мисли толкова. Любовта има навика да идва, когато съвсем забравиш за нея и никак не я търсиш.

Сега към въпросите ти.
В момента прекарвам ежедневието си в университета, после уча, готвя, чистя, ако имам време излизам, ако нямам сядам вечерта със съквартирантите си и си говорим общо неща. Освен в дните, в които директно се прибирам и заспивам, но това са си лично мои извращения. Сравнително скучен ми е животът в момента. Преди няколко години, когато бях в гимназията, винаги си намирах занимание. Често четях книги, гледах филми и почти всяка вечер излизах или виках някой на гости. В един момент ежедневието ми стана много пусто, затова просто си намерих повече хобита и започнах да се занимавам с тях- рисуване, език, разходки... по принцип не си падам по шумни места, така че не съм ходила по дискотеки, но излизах с приятели на кафета. Не можех да се оплача. Това са добри години. Познаваш си града и хората в него, имаш си твои места и е хубаво да отделяш време на себе си и на твоите си занимания. Имаше период, в които с приятелите ми бяхме решили, че е време да попътуваме, хващахме се с нечия кола и ходихме до близки градове, не, че имахме пари в нас или нещо, просто за спомена се разхождахме. Може по-често да си правите гостувания по селата и други такива. Има опции, гледай да не се скапваш толкова, заради един кофти, сив период.

4.   Бях същата. Всички наоколо бяха 'влюбени', заобиколени от внимание, с гаджета.. Водеха луд живот, купони всяка вечер, смятах, че получават всичко, а аз водя някакъв задръстен тийн. Е, полупих първата си целувка на 17, момчето не го познавах дори. Случи се без да го мисля, чиста случайност. До тогава ми беше някак тежко, чувствах се изостанала. После нещата се подредиха някак, забавлявах се, както мислех, че трябва за моята възраст, намерих си приятел.. Не беше 'голямата любов', за която мечтаех. Но пък получих всичко, което мислех, че трябва да преживея преди да напусна училище. Не съжалявам, че закъснях толкова. Сега не съм далеч от тези времена, но някак ми писна от всичките купони и търся спокойствие. Не го мисли толкова, за всичко си има време. Теб поне те харесват, аз винаги бях втория избор..

5.   "Модел" анененене нимоа :DDDD. А аз съм много красива ( актриса в Дубай).

6.   Какво значи "ще дойде ли някой вече? ", след като самата ти пишеш, че разни момчета те търсят и те харесват. Ами те идват бе, ама ти не ги харесваш. Виж може да харесаш някой, дето не идва при теб, може би трябва ти да си по-активна тогава?