Споделена история от Тинейджърски

Ще го чакам цял живот ако трябва но искам да знам дали има смисъл?
Ами ето и моята история..

Ходя извън училище на танци и от там от много време харесвам едно момче приятелките ми знаеха и настояха да му кажа те му казаха първо но той искаше да го чуе от мен. Беше ме срам защото всяка седмица се виждаме но събрах смелост и му казах попитах го дали и той ме харесва и той каза ДА! До тук добре. Но нито тръгнахме нито нищо.. Започнахме да си говорим по 3 - 4 часа по телефона виждахме се на танците пишехме си смси и по скайп и сме се карали много жестоко и то винаги нещо свързано с харесването.. Последния път беше много гадно аз нещо му се бях ядосала и напук тръгнах с едно момче и се скарахме и той пожела повече да не му пиша и да не му говоря блокира ме в скайп тази вечер аз му писах супер много смси и той пишеше единия беше казал поне като не ме харесваш да ми беше казала да не се чудя какво да правя.. Скъсах с момчето неможах да понеса това най-добрата ми приятелка се опита д а оправи всичко обади му се и му каза че съм скъсала с момчето защото много го обичам и той каза дабеда глупости и затвори т. е не повярва ем и аз не бих повярвала ако ставаше дума. След мъки и оговорки и помощ от най-добрата ми фр ме отблокира от скайп и започнахме всичко по старому пишем си говорим си по 4 часа но пак като приятели никога не сме били нещо повече веднъж беше станало дума защо не ходим а той ми беше казал че нещо го спира и никога преди когато е предлагал на момиче не е било така. Тогава когато се скарахме беше казал на най-добрата ми приятелка че такмо смятъл да ми предлага като разбрал за момчето. Постоянно го гледам най-добрата ми приятелка каза че и той мен но незнам.. Дали аз да му предложа ако го направя ще приеме ли и ще стане ли нещо?
извиняваите за правописните грешки

Коментари

1.   според мен няма нищо лошо да направиш ти първата крачка и да му предложиш! Пробвай.. , нищо не губиш! Щом чуствата са ви взаимни няма от какво да се притесняваш :) Пожелавам ти успех. Пиши как са се развили нещата ;p