Споделена история от Тинейджърски

Нямам приятелка
Здравейте,
Аз съм момче на 13 (почти 14)
Проблемът ми е че си нямам приятелка
Повечето на моята възраст си имат или са имали поне 1-2 приятелки да не говорим че като чета тук някой дори са правили секс на тази възраст.

Не съм чак толкова зле.
нормално момче, средно красиво, умен и добър.

Харесвал съм си преди и сега си харесвам момичета но те всичките ме възприемат просто като приятел.
Абсолютно никакви признаци за нещо повече от никъде.

Къде е проблема? В мен в тях или в нещо друго?

И също така какво ще ми препоръчате:
Да се занимавам ли с момичета или да си стоя кротко и да чакам да дойде подходящото.

Коментари

1.   Здравей! Аз съм момиче на 13 г. Аз никога не съм имала гадже. И аз харесвам едно момче, но то дори и не ме забелязва. Не се безпокой толкова. Още сме малки за гаджета и това, че твоите приятели са си имали гаджета хич не трябва да те безпоки. Ти все пак си на 13, а не на 30, та да се безпокоиш. Имаш още много време да си намериш приятелка.
*Яса

2.   Ха, ха ами сега? Много си престарял, а приятелка нямаш? Абе момченце ти си още дете - каква приятелка? Имай приятели - момичета и момчета, но май питаш за гадже? Че моито деца са на 14 и 17 и до сега гаджета не са имали и не само те, а и останалите им приятели /една компания са/. Така, че ще ти дойде времето.

3.   Хах, аз съм вече на 21 и не съм имал приятелка и въобще не ми пука за това ти на 13 се косиш за глупости.

4.   Аз съм на 17 и нямам приятелка. Не се притеснявай! Все някога ще имаш.

5.   То и аз не съм си имал, а съм на 18. Я играй тама из улиците и недей да бързаш с тия неща, всеедно да искаш да си студент, понеже студентския живот е безгрижен и нема мама и тати да те следат колко пари днеска си похарчил и колко време не си се прибирал у вас и си спал по чужди квартири.
За всичко си има време. Недей да бързаш!

6.   Аз ти препоръчвам да продължиш така биха направили пичовете ;)

7.   Абе ние новото поколение си имаме проблеми дето вас старчоците на няколко пантивека не ви интересуват ние изкаме мнението на наще връстници!!!

8.   "Новото поколение", "няколко паНтивека", "иЗкаме", ни помен от запетаи.
7, наблегни на граматиката и книжките, защото двата реда, които си написал не говорят добре за теб. Вземи мерки преди да станеш на "няколко паНти века".

До автора - стой си така и не го мисли, ще имаш все някога. Надявам се да не си писал ти под номер 7, че тогава може и да не е скоро.

9.   Эдравейте аэ съм Петко от София съм на 11 години 5 клас съм ако някоя иска да ми е гадже моля да остави нейния джиесем

модератор - не публикувме контактни данни. Опитайте другъде.

10.   Пише момиче на 14 и имам твоя проблем искам да имам гадже самоче незнам къде е проблема... Обичам момче на 18, той знае че го обичам...
По добре казваи на момичетата когатоги харесваш... хубаво е да го знаят, защото случайно може да те харесват и те. Преди около 2 години на морето обичах много едно момче... ий чак сега преди няма и 2 месеца ми призна че и той ме е обичал и още ме обича, но аз му казах че вече обичам друг и сега сме просто най-гобри приятели. Така че не се притесняваи да споделич на момичетата... Успехии :)

11.   Аз съм на 22 и си търся гадже. Ако не ти пречи, че съм малко старичка.... може да ми пишеш

модаратор - не публикуваме контактни данни

17.   Здравейте, пише ви един млад младеж на 16 години. Та така аз също си нямам приятелка от 2 години вече, но както виждам аз не ми трябват тези грижи. Радвай се на живота докато си млад момче че някой хора ги удара по-бързо от колкото други, порасни заякни хвани си хляба във ръцете и тогава вече може да мислиш за връзки. :))