Споделена история от Тинейджърски

Емоджитата
Такаа пиша история вече около 10 пъти... и все не е одобрявана разбира се... надявам се тази да бъде
Хора имам huawei p9lite и си ненавиждам емоджитата.. има ли накакъв начин да ги сменя.. защото дори да си тегля други те само на клавиатурата ми се сменят а не и на телефона и когато напиша нещо със вече " сменените " те пак са си ми тезии от тела попринцип
Може ли някак да се сменят.. ако случайно може да са като тези на ios
Защото преди години една фр някак си ги направи от на android та на ios а аз тогава не успях

Коментари

3.   Няма начин!

4.   Мамин сладък!
Темата ти - едно към едно (с изключение на заглавието, което тогава беше "Емоджита", а не " ЕмоджитаТА"), беше публикувана преди един месец и преди да обвиняваш, е хубаво да си направиш сметката, че в сайта влизат хора, способни да помнят повече от три минути. Иначе си се вслушал в съвета на единствената коментираща, да прехвърлиш историята си от "Други" в "Тийнейджърски". Да беше си направил труда да провериш в Гугъл, както ти препоръчва жената!

5.   Ами... От Интернет си изтегли :) Аз преди бях със Самсунг и като теб, много исках емоджита, като на айфоните и си теглих, ли теглих... Но и при мен не се оправяха. Една моя близка приятелка ми каза, че нейна приятелка е била с андроид и си е изтеглила емоджитата от Интернет, и се оправили :)
Успех!
#Unicorn12

6.   Купи си iPhone.