Споделена история от Тинейджърски

Отчаяно влюбена в неподходящ...
Здравейте! На 17години съм и вече няколко месеца съм изправена пред една дилема, която не спира да ме мъчи! Влюбих се в момче с което е невъзможно да бъда. На кратко той е обвързан... Всичко започна когато се записах да ходя на танци. Оказа се че той е учител на групата в която ходя нищо че е едва на 16. Той е страхотно момче и страшно си допаднахме. Всеки път танцува с мен, учи ме, държи ме за ръка постоянно и виждам че му е приятно колкото и на мен. Когато тренировката приключи си тръгваме заедно и си говорим много. Колкото повече го опознавам толкова повече се влюбвам в него. Познавам приятелката му, тя е страхотма и много красива. Много го обича, както и той нея и връзката им е сериозна. Аз не искам да се бъркам и да наранявам никого просто имам чувството че той изпитва нещо към мен, но ме е страх да призная чувствата си докато е обвързан, за да ме му създавам проблеми. Наистина ми е нужен съвет какво да правя тъй като с всеки изминал ден започвам все повече да се влюбеам в него и да желая да сме повече от приятели...

Коментари

1.   Щом си има има приятелка не се занимавай! Намери си добро момче без ангажименти. Нямаш място там! Днес се занимаваш с обвързани момчета утре ще започнеш да се буташ и на женени мъже и да разваляш семейства!

2.   Е, ще се бута, ще се бута и на края ще си намери майстора. Тогава ще разбере в кой да се влюбва, но може вече да е късно за нея. Странно, че повечето жени научават урока си все по трудния начин.

3.   Единственият начин да ти олекне е да си признаеш чувствата пред него.
Но в никакъв случай не започвай връзка с човек, който е обвързан.

4.   Мъжете харесват всички хубави жени, без изключения.
Изглежда ли добре - харесва.
Не си прожектирай филми, и не се бъркай в чужди връзки, защото когато преживееш изневяра, ще разбереш защо хората имат панически страх от нея.
Плюс това е клише, че всичко се връща, но е ИСТИНА.

5.   Ей, как пък ВСЕ в неподходящия си влюбвате, бе момичета. Как един не уцелихте дето всичко ще му е наред и няма да му намерите кусури.
Ей, това жената е страшно чудо от мен да знаете.
Все лошото момчета търсят, все на неподходящия или някакъв чичка дето е с повечето от 5г от тях и все нещо му има на този човек, бе.

6.   Ми спри да ходиш на тия танци.

7.   Недейте да упреквате момичето така. То не е направило нищо все още. Не ние избираме в кого да се влюбим. Това любовта е страшно нещо, пълна е с обрати и никога нищо не се знае. Искам само да кажа че ако двама човека истински се обичат никой няма да може да им попречи и да им развали връзката. Ако пък тези хора не са един за друг го всечко рано или късно ще се проличи и всеки ще тръгне по своя път. Всички ние сме хора, а не богове. Присъщо ни е да допускаме безброй грешки и да се учим от тях. Любовта е най-висшето чувство и най-голямата сила на тази земя. Според мен всичко е написано и решено от съдбата много преди нас. Решено е кой с кого трябва да бъде и никой и нищо не е способен да промени бъдещето. Ако ти е писано да бъдеш с това момче ти ще бъдеш. Все пак до колкото разбирам от описанието и двамата сте още малки. Възможно е все още да не сте ориентирани с кого искате да прекарате живота си и срещнали ли сте истинската любов. Първо трябва да се убедиш дали чувствара ти са истински или е просто увлечение. Времето помага за всичко. Бъдете приятели и чакай. Опознай го без да пречиш на връзката му и остави той да направи избора. Напълно е възможно и той да има чувства към теб и да е сбъркал с приятелката си но е напълно възможно и да я обича и да иска да е с нея. Пак ти казвам за люновта няма точни формули и схеми. Тя просто се случва и то когато май-малко я очакваме. ДА, когато са замесени повече от двама човека винаги ще има някой излишен и наранен след всичко но това не означава че не трябва да се борим за чувствата си, защото не винаги взетире първоначално решения са правилните. Защо мислите хората се разделят? Дали винаги се разделят заради трети човек или просто защото разбират че се сбъркали и не са един за друг? ! Още сте млади и животът е пред вас. Обичайте се и не чакайте прекалено дълго. Животът е един и трябва да се изживее както на нас ни харесва, а хората.. ами те никога няма да са доволни така че.. Живейте и Обичайте днес.. защото утре може да е късно!

8.   Ами 100% той се е замислял (поне отначало) дали да направи нещо. Чудел се е дали да се опита, дали имаш чувства, дали да изневери. На всички се случва. Лошото е че не си направила първата крачка. Това че ти познаваш приятелката му съвсем го е отказало. Според мен вече си закъсняла. Можеш само малко да се позабавляваш, като му покажеш че ти си по–добра от приятелката му, но е закаснял. Успех!

9.   Ех, номер едно... разсмя ме... значи според теб... жените се бутат на женените мъже и им развалят семействата... пък, те горките хич не искат.. насила се съгласяват кво да правят... направо да ги съжалиш...