Споделена история от Тинейджърски

Искам да стана танцьорка! Съвети.
Миля да публикувате това, което ще напиша!!
Здравейте! Аз съм момиче на 16 години. Танцувала съм 6 години, но спрях, защото се преместих да бивея в Германия. Мечтата ми е да стана танцьорка. Да се снимам в музикални клипове. Да танцувам на сцената с някой изпълнител. Но искам това да се случи в България и когато се развия в България да започна да се снимам и в клипове на чуждестранни изпълнители. Поне по Балканите. Как да стане това?? Някой знае ли какво да направя, за да стане?? Благодаря предварително!

Коментари

1.   Това че си танцувала 6 години няма никакво значение, защото това което ти искаш да работиш се нарича фрии денс.
Момичета мераклийки като теб много, но малцина успяват да се задържат на такава работа с години.
И аз преди си мислех, че като стана танцьорка ще взимам "милиони", ще се снимам до известни, ще видя какво е "светски живот", само че...
Ако имаш 3, 4 участия в седмицата е добре, ще взимаш горе-долу 600, 700 лв на месец, но да си танцьорка не трябва да ти е основна работа, а втора и като разпускане.
Нямаш си представа за какви интриги става на въпрос, ако си нова, дори и перфектно да танцуваш, ако на другите момичета не им се нравиш или искат да си запазят мястото, ще те насолят и бързо, бързо ще се махнеш.
Няма да танцуваш с ниски обувки, а с високи токчета поне 15-20 см, това се наложи преди години, освен ако не си висока 1, 75-1, 80, тогава може да си с ниски обувки.
Повярвай с толкова високи токчета, ще са ти нужни няколко месеца, та дори и година, за да свикнеш.
За да си пробиваща танцьорка, трябва да си голяма устатница и голяма двуличница, а или да имаш роднини и познати, които ще ти направят пътечка към "славата".
А и тази работа може да работиш от навършени 18 до 30, а после какво?
Определено това не е "професия", която ще те развива и пенсионира.
А за чуждестранни изпълнители, просто забрави, сега си малка и мислиш че е постижимо, като танцьорка ти го казвам.
Винаги ти трябва гръб на който да се опреш, иначе моето момиче не става.
Плюс това, да се снимаш по клипове, да си във вървежни заведения, трябва ти перфектна визия.
Едни ще те харесат, други не... ти сама си решаваш, но си още мъничка, като навършиш 18 се върни в сайта и пиши отново.