Споделена история от Тинейджърски

Немога да намеря сродна душа
Незнам какво търся тук, обикновенно не посещавам подобни сайтове смятам че те са за пикльовци и слабаци които се оплакват но се оказа че и аз съм един от тях.

Една мисъл ме тормози, започнах да пия (предимно домашен алкохол)скоро ще започна и да пуша щом намеря пари за цигари, пия за да се отърся от мисълта или по скоро фактът че немога да намеря сродна душа (приятелка т. нар "гадже"). Приятели имам няколко и всичките си хванаха приятелки от тогава спрях да излизам с тях излизахме няколко пъти те със приятелките си а аз идиота сам седя отпивам от кафето и се правя на разсеян докато те се мляскат срещу мен. Най-скапано се чувствам след провален опит да забия някоя, случвало се е много пъти просто нямам късмет, не си седя вкъщи ходих къде ли не, бях в Италия, в Испания бях на работа ходил съм по барове в София и т. н на места на които обикновенно можеш да си хванеш приятелка но уви, често се чудя какво ми има в мен ли е проблемът.? Срам ме е да си го призная но съм отчаян и самотен, тъй като вече съм пробвал всякакви начини да намеря сродна душа и не успях през последните няколко месеца си седя вкъщи не излизам ходя само до училище замалко после се прибирам, пускам щорите в стаята и започвам да пия. Незнам как ще завърши всичко това и в какво ще се превърна.

Коментари

1.   Ще я намериш, когато най-малко очакваш!
*Яса

2.   И аз съм така, брат, спокойно, то не че е за спокойно де ;]
Ама не знам какво да направя, затова и нищо не правя.

3.   Спокойно, де момчета.. ; }} И аз бях така преди. Приятелките ми си излизаха с гаджетата, а аз все бях излишната, поне така ми се струваше. На мене спря да ми пука като осъзнах, че няма за къде да бързам и всичко ще си стане като му дойде времето. Сега пак си нямам приятел, но не ми пречи да си излизам с тези, които имат.

На автора ще дам един съвет: Започни да излизаш, защото от вкъщи на училище, и от училище до вкъщи няма как да си хванеш приятелка (ако не от дск).. защото сега са само няколко месеца, но след време ще станат години и ако не се стегнеш сега, по-късно ще съжаляваш и ще си буташ главата, защо не си го направил навреме.

Така мисля.. : ))

4.   ти на колко си бе?
пиел няма пари за цигари и по барове ходи странно

5.   От Автора:
Май всички четете през редовете, относно коментарът написан от номер 4 който гласи следното: "ти на колко си бе?

пиел няма пари за цигари и по барове ходи странно"
Първо ще отговоря на въпроса...на 18 съм, второ това ходене по барове е ставало преди време, а това което съм написал се отнася за сегашното ми положение.
Относно номер 3 чийто съвет намирам за добър, същия номер пише "Започни да излизаш" ще кажа че вече съм пробвал всякакви начини както пише в текста излизал съм нон-стоп всяка вечер кафета, диско и т.н именно затова вдигнах ръце от всичко дори от себе си.

6.   Не мисля, че алкохола е решението на всичко. Това е единствения съвет, който бих ти дал, а за другото ще дойде момент, стига да вярваш :)

7.   Отиди във ФБ напиши на настроението си ТЪРСЯ СИ ГАДЖЕ, СТАРАТА МЕ ЗАРЯЗА!! И ако си красив печелиш точки, ще си намериш няква курветина, няма да ти е српдна душа но какво пак.. Поне ще изчукаш няква патка :))