Споделена история от Тинейджърски

Приятели с привилегии
Здравейте, буквално не знам откъде да започна. Всичко е толкова объркано. Значи занимавам се с едно момче от 7-8 месеца, но го харесвам от 1 година и 2-3 месеца. За да съм възможно по кратка ще обясня отгоре отгоре... карахме се, дразнехме се, разбирахме се и накрая винаги се сдобрявахме и се връщахме пак докъдето бяхме стигнали.
Юни месец се скарахме по сериозно за някаква дреболия и не си говорехме месец... след месец отново се върна при мен, обаче имаше гадже. Първоначално му отказах да се занимаваме както преди, защото си има гадже... но после просто не успях и се предадох. Не ме съдете, просто го обичам твърде много а беше тръгнал с въпросното момиче напук на мен. Ние продължавахме с нашите неща, а те ставаха все по сериозни и по интимни, след време те скъсаха. На 5 Декември му пратих съобщение, че бих искала да си дадем пауза защото имах чувството че не изпитва същото към мен а моите чувства се засилваха. Честно да кажа и той не знае какво иска и какво чувства... Той се съгласи, само защото не ми разбра съобщението правилно. Той разбра, че искам да спрем с всичко и че нещата които правим не ми харесват. И отново направи същата грешка... на 6 декември си намери гадже. А на другият ден ми пише че бил голям тъпак и ми писа някакви глупости за да разбере колко го ненавиждам и мразя. Казах му че нито го мразя нито ненавиждам. Предадох се, защото ми омръзна да ми прави напук на мен и исках да се откажа от него но не ми се получи. Просто той не ми го позволи... пишеше ми 2-3 пъти на ден. Каза ми че не иска да губи връзка с мен. И му предложих да си бъдем приятели с привилегии, защото си мислех че ще ми бъде по лесно да го забравя па и си мислех че може и да се влюби в мен след време. Може би се заблудих с това, но наистина пробвах да го забравя но не ми се получава, сигурно защото той винаги се връща при мен. Моля ви дайте ми съвет какво да правя, защото не искам да свършва всичко, но и ревнувам от собственото му гадже? Според вас може ли след време да се влюби в мен? Също така моля ако ще ме хокате просто подминете историята! Благодаря!

Коментари

1.   Обичаш много несериозно момче. Какво би било, ако си хванеш гадже? Ще ти е по-лесно да го забравиш така, отколкото ако си му приятелка с привилегии. Заслужаваш щастие, а не момчета, които те сменят лесно с други момичета. Смятай колко държи на теб, щом толкова лесно се отказва. Затова го чакаш да те хареса, влюби в теб и т. н. Той не е достатъчно сериозен и отговорен.