Споделена история от Тинейджърски

Какво да правя?
Преди всичко искам да помоля модераторите да публикуват историята ми.

Здравейте, пише Ви момиче на 15г. Това, за което ще Ви искам съвет е свързано с момче.

С въпросното момче ходехме с точност 1 седмица и 1 ден. Преди да се видим на живо той ми пишеше толкова често, че се мислеше за досаден, след като тръгнахме той ми обръщаше по-малко внимание. Почти винаги му пишех аз - и той ми е писал, но в по-рядки случаи. С него ми беше първата целувка, с него за първи път почуствах нежност. Аз по принцип съм от тези, които се привързват много бързо. Истината, е че се разделихме изцяло по моя вина. Когато той не ми обръщаше внимание, аз споделих на едно момче, че се караме почти всеки ден, че ми обръща по-малко внимание и т. н момчето, на което споделих, меко казано ме настрои срещу него. Говореше ми, че бил безразличен към мен, че като си намери друга щял да ме зареже и аз в момент на слабост му пратих скрийшот на бившия ми (така да го нарека) и започнахме пак да се караме и накрая той ме блокира. Вината ми , е че правих грешка след грешка, глупост след глупост, но много късно го разбрах. В същия ден се напих и му звъннах, той мълчеше през цялото време, а аз му обясниявах всичко , после той ме отблокира каза ми, че не съм лошо момиче, но постоянно съм си измисляла без майтап и пак ме блокна. На мен ми стана много тежко, но истината, е че макар и да е изминала 1 седмица на мен ми липсва адски много, всеки ден си мисля за него.

Много ми се иска да ми даде последен шанс, но всичките ми приятелки си мислят, че той няма да ми звънне.

Моля Ви даите ми съвет! Знам, че съм само на 15 и мооже би не разбирам все още нищо от любов, и знам, че все някога щеше да се случи, но не исках по този начин, искам още малко време с него.

Коментари

1.   Не трябва да се молиш за още един шанс - трябва да си го изработиш.

2.   Поредната детска история... Изчакай поне 2 години или повече. Трябва ти време да разбереш, че сериозни връзки не се правят по чатове с блокирвания, обиждания и "хапения". И едно зряло момиче не би се напило, за да се прави на интересно пред гаджето си.

3.   От авторката

№1

Реших да оставя времето да покаже какво ще става, няма да му звъня или да му пиша, няма да му досаждам повече, ако той ме потърси, ако ли не - добре, живота продължава, ще дойде друг на неговото място. Все пак ти благодаря, че си изрази мнението без хейт, за това, че съм дете и нищо не знам за изтинската любов или нещо от сорта

№2

Да дете съм, но това прави ли ме по-малко човек от теб? Или пък безчуствена? Аз не се напих да се правя на интересна, а точно защото в този момент имах чуството, че никой не ме разбира и нямах какво да правя. Няма значение, няма да споря с теб, щом мислиш, че едва след 2 години аз наистина ще разбера какво е любов. Така е може след време да срещна някой наистина сериозен, но до този момент аз искам него, пък докато дойде сериозния ще продължавам да изпитвам, , детски чувства, , .