Споделена история от Тинейджърски

Защо се чувствам така?
Здравейте! Преди два дни влезнах за пръв път в омегле и си писах доста мръсни неща с мъже и момчета, пращаха ми снимки и ме караха да им разказвам еротични истории, а съм само на 14! Не знам може би ми харесваше, но не след дълго се чувствам гадно и омърсено, сякаш вече не съм същия човек... Макар след това да не ми харесва го правя отново, просто не знам какво ми става.... Нормално ли е да се чувствам така "омърсено" и да имам чувство за вина?
Моля модераторите да одобрят историята ми!

Коментари

2.   Нарича се съвест, може би морал или лични възприятия за това, кое е редно и кое не. Не пращай снимки, пази се и не прави глупости, само това мога да те съветвам. Станалото е станало, не можеш да върнеш времето назад, предполагам, че си била любопитна и спокойна, че си скрита зад анонимността на един сайт за онлайн комуникация, но сега е минало малко време и си се почувствала глупаво от цялата ситуация. В общи линии, не прави неща, заради които после ще се чувстваш по този начин, само си тормозиш психиката, нищо друго. Когато бях на 14, 15 този сайт беше доста нашумял и съм си писала с разни непознаци, къде се шегувах с тях, къде неволно попадах на порнографии, по които понякога дори се заглеждах, но никога не съм прекрачвала граница, след седмица се почувствах глупаво и повече никога не съм влизала. Бях малка, попаднах на порнография и се загледах, нищо толкова, всеки е гледал порно, съжалявам само, че бях на такива години. Не се тормози излишно, просто не повтаряй.