Споделена история от Тинейджърски

Харесва ли ме?
Здравейте! От известно време се чудя дали той ме харесва. Излизам с компанията му от началото на учебната година. Така... от скоро разбрах че той харесва едно момиче от класа му (която също е в нашата компания). А след това и че тя го харесва от горе-долу една година. Две години по-голям е от мен и винаги като играехме на "Или или" и го питаха дали би тръгнал с мен или с еди кое си друго момиче. И винаги отговаряше "Аз да не съм педофил че да тръгна с нея". И напоследък се държи мило с мен, говорим си понякога вечер, и като се виждаме в училище идва в стаята в която имам час и почва нещо да ми говори, сяда на мястото ми и днеска дори ми облече якето и си замина. Чак днес една наша приятелка дойде и ми каза че си мисли че той ме харесва. "Гледа те по много странен начин. " "Постоянно си говори с теб" "Просто се вижда че те харесва, сигурна съм". И вече не знам какво да си мисля. Странно ми е дали ме харесва при порожение че харесва и друго момиче. И затова ви питам. Вие как мислите? Харесва ли ме или просто аз така си въобразявам?
Благодаря предварително за отговорите и съжалявам ако съм допуснала много правописни грешки!

Коментари

1.   Не мисля, че те харесва прасто се държи приятелски, защото сте от една компания.

2.   Ти как мислиш? Обикновено се забелязва ако някой те харесва по погледа и начина му на държание. Ако имаш подозрения, значи най-вероятно да. Най-лесния начин е да го питаш или да му признаеш чувствата си.. в крайна сметка най-много да ти откаже, и тогава може да продължиш с живота си.