Споделена история от Тинейджърски

Кого да избера
Поредната тинейджърска драма. Момиче на 13 години съм, имам си приятел от има няма 2-3 месеца. Аз съм от София а той от Варна. Всяко лято съм при баба ми и дядо ми във Варна. Преди на живо не сме се виждали. Познавам го от толкова колкото ходим. Показвали сме се на камерите 1-2 пъти. В началото твърдеше че ме обича. но напоследък около 1 седмица и повече.. се държи много студено с мен. А тук в София срещнах невероятно момче. Казва че е влюбен в мен ( с него се познаваме ). Когато ме прегърне изтръпвам цулата почвам да треперя. На няколко пъти дасе целунем и аз го искам, но нещо ме спира... А приятелят ми не се сеща за мен. Кажете да ижбера ли момчето тук. Поне е в моя град и знам г-д. какво прави. Доколкото приятела ми е на много километри от мен и не ми обръща никакво внимание? !

Коментари

1.   На 13 години защо не си гледаш учебниците и игрите, ами се занимаваш неща, които са ти толкова несвойствени за възрастта и неясни, колкото и висшата математика?
И как точно "ходите" с "твоя приятел"? По Скайп или по Фейсбук!?

Мале, мали... Природата хубаво го беше измислила хормоните да се събуждат на един по-късен и зрял етап, ама с тези ГМО и хормонясали храни объркахме нещата!

2.   Леле какви проблеми на 13!? Всичко звучи детинско, въпреки целувките, но вие все още сте си деца. Незнам какво ти специално разбираш под термина "приятел". Естествено е, че в смисъл на интимен приятел, гадже и пр. е ясно, че при подобни разстояния такава връзка трудно се осъществява и оцелява. Така, че приятелят е добре да е до теб иначе всичко е предимно виртуално. Но де да знам днешните деца пардон младежи може да разбират "ходенето" по друг начин

3.   Според мен трябва да избереш момчето от твоя град, защото ще виждаш какво прави и ще се виждате всеки ден. А това момче от Варна знаеш ли какво може да прави? Може да ти изневерява, а ти няма как да разбереш, а и се виждате само ваканциите, когато си при дядо си и баба си, но ти си решаваш!

4.   Аз съм също на 13 години и имам гадже според мен избери този който е в твоя град защото доколкото разбрах той по вече та оценява.

5.   Избери този, който е по-добър, по-скромен, по-умен.

6.   Боже с ония не сте се виждали на живо, а сте гаджета о. м. г. Мисля, че знаеш отговора - момчето, което познаваш (на живо:д)

7.   Номер 6 ти не разбра ли, че са се виждали нали той е във Варна и тя си е ходила там и са се видели!!

8.   Според мен трябва да зарежеш тоя, с който не се виждате и не ти обръща внимание. С другото момче прекарвате много повече време заедно и ако наистина те харесва толкова много то той определено е по добрият избор.

9.   избели вторияс него се виждате често и се понавате а с първия само лятото съсигурност си има друга