Споделена история от Тинейджърски

Търся две игри
Здравейте!
Търся една игра подобна на "Супер Крава". Беше с котка и се събираха пари, диаманти ако не се лъжа и т. н. Играта беше много интересна, защото имаше най-различни животни (май), които искаха да те убият и трябваше да влизаш и под вода, да внимаваш да не ти свърши времето защото ще се удавиш.
Има и още една, която беше с едно семейство. Отново имам мътни спомени, но може и това семейство да е било Флинстоун. Също се събираха пари и като минаваш нивата спасяваш семейството си.
Играла съм ги преди много години. Около 5-6 ако не и повече.
Ще съм ви много благодарна ако ми кажете кои бяха тези игри и от къде мога да си ги сваля.
Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Първата игра май се казва Alex Gordon има 1-ва и 2-ра част

https://www.youtube.com/watch?v=WdTPThDsYcI

За втората игра не зная
Дано съм помогнал :)

2.   Сетих се, казах за първата игра, че е alex gordon, втората съм я играл също. Да дам повече информация, ако някой се сеща за името й и не беше флинстоун, а симпсон.

В играта започваш да играеш с бащата симпсон и трябваше да изпълняваш мисии, за да стигнеш до следващата зона, където да играеш с симпсон младши. Първата мисия е да стигнеш до магазина да купиш нещо и да го върнеш, после не ги помня. Има и скрити карти в цялата карта (май), има и специални мисии (състезания и мисии за време). След момчето във втората зона играеш с момичето в третата, нататък не се сещам.

Предполагам това е играта. Ако някой я знае да я каже, и аз бих искал да разбера, как точно се казваше и да я играя пак. :)

3.   От авторката:
Номер 1- помогна и то много. Бшагодаря ти много благодаря, благодаря, благодаря...
Номер 2: Някои от подробностите си ги спомням, но други не. Обаче съм 100%убедена че говорим за една и съща игра. Дано някой я знае и да ни излезе късмета.
Стискам палци

4.   Номер 1 съм. Имаш късмет, че зная как да гугълвам. Втората игра е The Simpsons hit and run. Това е, можем вече да си я припомним и двамата ;)