Споделена история от Тинейджърски

Не мога да живея така
Здравейте! Аз съм момиче на 18 и наистина не съм добре. Проблема е момчетата. Всяко момче си играе с чувствата ми и ме зарязват. Вчера си писах с едно момче и сега разбрах, че това е бил фалшив профил а той просто е искал да си поиграе с мен. С бившето ми гадже подържаме приятелски отношения, но нищо повече. И той ми каза, че съм за психиатър и никое момче не би излязло с мен дори и свестно момче, защото съм нищо и няма файда от мен. След това го блокирах естествено. На следващия ден изпратих покана на едно свестно, интелигентно, умно и възпитано момче покана в фейсбук. Беше с цел да се запознаем, но уви не ми писа. Много го харесвам видях го на живо. Аз и семейството ми отидохме на Коледа в едно заведение и той беше там. След това танцуваше той с майка си. Даже и играхме хора и от там страшно много го харесах. Даже един път го сънувах, че се обръща и баба ми вика той те гледа. Не знам какво означава този сън. Много харесвам такива хора, защото аз един вид съм такъв тип човек. Но ме е срам да му пиша, защото на снимките изглеждам малка а и в действителност е така. Помогнете ми. Накратко за мен: всички ме определят за смотана, наивна, лесна, тъпа, разиграват ме. Сигурно никога няма да си хвана гадже. Дори и не излизам на вън, защото нямам приятели и ме е срам. Но пък нощния живот не ми харесва. Търся си свестно момче и го открих в това момче за което ви споменах. Но явно между нас няма да се получи защото той е студент, работи. Той е на 20. Дано получа адекватни съвети, защото се чувствам много депресирана!

Коментари

1.   Какво момче търсиш..? Защо мислиш че това момче като е студент на 20 и работи няма да се получи? Нима това е причина да не те харесва? Или обратното..? :/
Просто иска да учи и да се застрахова финансово.. представи си.. няма ли да ти е неудобно ако си на негово място и той те остави защото учиш и работиш..? Ако не интересува.. не го оставяй само заради това..
Хората се разделят против волята си за дълги години и все още се чакат..
Помисли си.. :)

Mithridates (Vates)