Споделена история от Тинейджърски

Обичам го ..
Здравейте аз съм момиче на 13 години и се запознах с едно момче в интернет още в същия ден си разменихме скайповете и си пратихме по една снимка да се видим тои е много красив и той ми каза че и аз съм много красива и започна да ми праща емотикони от сорта прегръдки, целувки и други и т. н..!

След една седмица стана сериозно той ми предложи да станем гаджета и аз приех.. но 1 седмица след това се разделихме защото той се върна при приятелката си..

Снощи си писахме ии му казах че още го харесвам и той ме попита дали съм влюбена аз отговорих влюбена не но те харесвам а той ми прати мече така.. но след това се поскарахме малко а аз съм различна от другите момичета не съм някоя лигла и знаете нататак какви неща следват абе добро момиче съм :)и той каза не си различна аз казах мразя да ме подценяват а той по късно извинявай различна си заштото ми призна че ме харесваш и аз теб но и немога да оставя нея. Накрая му казах край вече пътищата ни се разделят повече няма да ти пиша както и ти на мен а той не каза нищо.. Искам да ви попитам дали според вас той изпитва още някакви чувства към мен и дали има надежда отново да сме заедно ако се сдобрим ии те се разделят някога а аз още го обичам.. Дали ще ми обърне внимание? ;сс

Коментари

1.   Остави го този. Само те използва. Нищо повече.
*Яса

2.   Как може да използваш толкова силни думи за някого с когото си си писала по скайп не знам... при това за една седмица..

3.   Напротив! Като "другите" си...

4.   виж аз също съм на 13 години и миналата година бях си хванала гадже в нета той само ме използваше ей така защото му доставя кеф... всички момчета който си търсят гаджета в нета са такива е почти всички... за това го остави тоя и си хвани едно истинско гадже ще видиш колко е различно.. аз съм много доволна... едно е целувки и прегрътки по скайп друго е истински и аз си мислех, че съм влюбена в него, но чак сега разбрах колко съм заблудена... това не е исктинска любов... както казах хвани си истинско гадже тези са използвачи идват подмазват ти се мн си сладка туй унуй правят се на различни а всички са едни боклуци освен с теб зарибява и още двеста ще видиш след известно време ще го озъзнаеш

5.   аз не си търся гадже в нета просто случайно се запознахме и не не съм като другите..

6.   но добре както и да е благодаря за съветите :)

7.   повече няма да се занимавам с него и ще го блокирам :)

8.   може би е от хормоните още не съм наясно с себе си и си мисля че го обичам прави сте по скайп не е нищо трябва найстина не го знам какъв е.. БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО :) :) :)

9.   Моля :)