Споделена история от Тинейджърски

На 18 години, все още съм девствена
Здравейте. Аз съм момиче на 18 години. До сега не съм имала полов контакт с момче. До сега съм имала 2 сериозни приятеля, с който ходих 4 месеца и 5 месеца.

Хубаво момиче съм, имам доста обожатели, но все ми се струва, че никой от тях не е достоен да бъде "първия ми". Иска ми се, при това много да го направя вече. Но когато разбера, че дадено момче само това му е в главата, или се интересува само от секс, ме отвращава.

До сега не съм намерила подходящото момче. Искам първият път да бъде с някой, който наистина ме привлича. Напоследък се замислям, че когото срещна подходящото момче, че ме е срам да му споделя, че ще ми е първият. Както споменах по-горе на 18 години съм, а днешните момичета започват да водят полов живот още на по 12, 13 години. Срам ме е, че на 18 г. все още не съм спала с момче. Изпитвам необходимост да го правя, но първият път не искам да е с някой "случаен". Моля ви посъветвайте ме какво да правя. Да се притеснявам ли, че на 18 г. все още съм девствена? Дайте ми някакъв съвет, какъвто и да е...

Коментари

1.   Първо-няма нищо срамно в това да си девствена на 18. Не може да го направиш с някой, който не е подходящ. А тези, които почват още на 12-13 години мислиш ли, че са намерили подходящия? НЕ! Те си мислят, че са влюбени в гаджетата им на по 17-18 години, които желаят тези момичета само за секс и нищо друго, но всъщност се заблуждават. Много си права да чакаш момчето, което наистина обичаш. Браво! И не се срамувай!
*Яса

2.   Когато бях на твоите години и аз се срамувах. Сега няколко години след това се радвам, че го направих по-късно. Вече съм на мнение, че е хубаво тези неща да се започват след 18, защото сексът не е безопасен. Няма от какво да се притесняваш, важното е първият ти път да бъде с човека, с който искаш да е. Не се тревожи да кажеш, че не си го правила. Ако момчето не реагира както трябва, то просто няма да си струва.

3.   Оффф едни и същи тъпи теми... направо вече ми е втръснало.. ЕМи като толкова искаш да го направиш - НАПРАВИ ГО! Какво ни питаш нас? Ние да ти намерим подходящият ли? Срамно ли било или не - какво ти пука? Това си е твоя живот, не чужд. Аз съм на 19 и също не съм го правила по стечение на неприятни обстоятелства с бившия ми. Айде стига с тия въпроси - АМА ДАЛИ АМА УВИ.. Никой не умира девствен, живота преебава всеки!!!

4.   Въобще не трябва да се срамуваш от това. В днешно време момчетата искат само секс от момичетата, тъй че моят съвет е да изчакаш правилнят човек..

7.   Не се притеснявай, аз съм момче на 25 имал съм няколко приятелки девствени и все около твоята възраст. Последната ми приятелка с, която съм в момента също беше девствена на 18 :) няма проблеми да кажеш на момчето ако е пич ще реагира правилно.

8.   Трябва да се гордееш със себе си

9.   Аз го направих за пръв път на 19 и вярвай ми, няма нищо срамно в това. Има хора, които го правят на 20-23 и какво от това. Според мен е много по-срамно да си го направил на 13, 14... :X Особено ако си момиче. (както е в случая)

10.   Не се притеснявай, аз също съм на 18 и също не съм спала с момче. Важното е да намериш подходящия според мен и всичко друго ще си дойде от само себе си. Успех :*

11.   Напълно съм съгласна с 9, но не само за момичетата, при всички е зле.

12.   Зависи от момичетата. Познавам такива на 17-18, които със сигурност нито са грозни, нито задръстени, но просто имат други приоритети и не са срещнали подходящия. Аз бях девствена до 20 и какво от това? Нищо срамно няма - да не ти пука. А и защо пък да си като другите?

13.   Браво. Ето това е момиче. Малко са останали като теб. Скоро разбрах че учените са стигнали до откритие:когато жената прави секс с различни мъже приема гените им и после детето може да прилича не на баща си. Затова си търся девствено момиче с цел брак!!!

14.   Момче на 18. И аз съм девстен. Но хората който го направят по-рано има голяма вероятност да съжеляват за това. Първия път трябва да си психически и физически подготвена, че може да има последици и цял живот.

15.   Браво. Това вече е разумен човек. Само можеш да се гордееш със себе си. Когато си сигурна, че искаш и знаеш с кого да го направиш - давай :)

16.   Аз съм момче ма пак смятам да си кажа мнението-
На 18 и девствена хмммммм. Няма нищичко гадно в тва, ОК!
Ако аз си търсех гадже и исках да го направя то щеше да искам да ми е първата, а защо ли??? Защото обичам да имам повече опит от половинката си или да не каже, че съм лош в секса, защото някой я е оправил по-добре от мен. Извода, мила моя, е че ние мъжете, в някой случай, обичаме да сме първите и тези, които ще отнемат девствеността на съответното момиче. Та намери си някое такова момче. Ма да знаеш, че първия път винаги е болезнен за вас дамите и има кръв. На мойта, с която сме заедно вече от 4 години, първия и път не и хареса особено и като и го извадих имах кръв почти по целич член. Та така не се срамувай да признаеш на някой, че ще ти е първия. И аз имах няколко случая, в които да ми предлагат секс момичета, които са го правили по 100 пъти и аз отказах поради горните причини. Но дда знаеш, че такива момчета не са мн. лесни за намиране, защото обикновено момчетата те искат само за секс, а не се липредставиш добре те зарязват. Защото си мислят, че ти ще им правиш кефа по-добре ако имаш повече опит и нямат нищо против да се изложат. Е ето какво, усетиш ли, че някой е подходящия просто, като у дойде времето, му признай, ако те зареже не става и те иска само за секс, а каже ли, ОК, значи те обича наистина. А момичетата, които го правят на по 12-13 виждаш ли, че всички ние по-големите им се присмиваме. Има защо. Те не са намерили правилния човек и го правят, защото да са готини пред приятелите си, които са в тая заблудена възраст и не знаят колко смешни са всъщност. Ми аз това те съветвам и ти пожелавам прекрасен първи път.
Айде успех.
хКиРох

18.   №13, и кои са тези "учени"? Можеш ли да дадеш нещо линк към статия, че ми стана интересно...

19.   Като за начало се отърви от този "срам". Разказваш моята история, мислите ми звучаха по същия начин. Изгубих девствеността си наскоро на 18 с момчето, с което съм и сега вече няколко месеца.
Преди години и а змислех така, че първия трябва да е специален и да изчакам, но с него го направих още първата седмица, защото може би ми беше омръзнало да чакам. И в крайна сметка, това си е секс. Дали след 2 -3 - 5, дни или след месеци, то така или иначе ще стане.
Не казвам да го направиш с първия срещнат, защото мен такива също не ми понасят. Явно си хубаво момиче, съветвам те когато си намериш приятел да не отлагаш много, защото няма смисъл. И не се притеснявай как ще му кажеш, че си девствена, това не е срамно, дори е за похвала. Аз му го казах точно преди да го направим, също заради притеснения, а и не беше станало въпрос за това. Сигурно е бил очуден, но не реагира бурно, дори ми предложи да изчакаме ако не съм сигурна...
Така че успех с "дилемата ти"

20.   До авторката: Здравей, аз съм момче на 23 г. и съм в същото положение като твоето... Би трябвало да знаеш, че момчетата или моичетата които започват твърде рано да водят полов живот стават к... ари или к... и.

22.   Здравей! Не трябва да се срамуваш че не си спала с момче като си на 18. Това говори само добре за теб. Връзките по 5-6 месеца поне за мен не са сериозни и не си изпуснала кой знае колко като не си им се отдала. Аз напр. спах с момиче за първи път когато бях на 20 сега съм на 24 и гледам по съвсем друг начин на секса спрямо начина по който гледах на 18 и на 20. Може би поолягам малко но ще ти дам следния съвет: Не бързай да правиш секс. Остави нещата да станат от самосебе си. Правенето на секс е въпрос на желание, а не задължение. И по-добре да си стоиш девствена докато не намериш подходящия от колкото да направиш прибързана грешка.
Специално аз съм спал с едно девствено момиче. Чаках я близо година да се обеди че аз съм правилния човек но след като го направихме беше неуписуемо. Според думите и и на нея и е харесало много, а и нямам причина да се съмнявам в това след като същия ден го повторихме многократно :)))). Така че мила не е важно да правиш секс, а е важно човека до теб! Изчакай и няма да съжаляваш.
ПП. :
Аз нямам кой знае какъв опит с жените. Имал съм две сериозни за мен приятелки. Изтраяха ме година и година и половина но с никоя от двете не сме бързали да си легнем и винаги е било супер поне по отношение на секса.

23.   Драга моя, отиди на козметик и се дръж като жена, иначе си вземи котка, и си стой вкъщи!
Да ти кажа, "достойни" мъже няма, нито пък е нужно да ти се кланят, има жени които са девствени и такива които не са. Ти си от първите.

24.   Гордей се със себе си, даже още ти е рано. Истинския мъж иска девствена жена, направи го с човека с който мислиш, че ще прекарате живота си заедно докато смъртта ви раздели! Той ще ти е пръвото либе и ще си само с него, първия ти и последен мъж в живота ти! :) Има време за всичко в този живот, другите са на 13 във форма на 20 стари баби! И аз съм мъж и аз бих искал момичето което взема за жена да е девствено и да съм и първото либе, но очевидно няма да е в този живот 1 на 1000 може би е девствена и, ако не я намеря предпочитам сам да си остана. Втора употреба колкото искаш!

25.   Аз съм на 13 години и повярвай ми нямам желание за полов контакт с момче. Винаги съм се слушвала в съвета на баща ми, който винаги ми казава, че е най добре когато намеря мъжа, с който искам да прекарам живота си и когато се омъжа за него да започна да водя полов контакт.

Замисли се добре преди да направиш тази сериозна стъпка!
Намери подходящото момче!
И се гордей с това че на 18 години все още не си правила секс с момче както правят всички други момичета на твоята възраст.

27.   Няма от какво да се срамуваш, че си на 18 и още си девствена даже е много хубаво :)) защото повечето момичета на които първият им път е бил на 12-13 сега всичките са курвички :))

28.   Виж мила, аз съм момче на 22 и нямам никакви намерения да си развалям девствеността. Може да изглежда много странно, но е факт.
За това нещо изобщо не трябва да се бърза-нито влак гониш, нито имаш зор за това. Ако откриеш това, което търсиш, тогава да, но не бързай и не бързай!
Ами аз като бързах и до никъде не стигнах-нито девствеността изгубих, нито останах удовлетворен. Няма да коментирам какво се случи, то е ясно...

29.   Най-вече знай, че който подбира - маструбира.