Споделена история от Тинейджърски

Различен почерк
Вчера четох дневника на приятелката ми и забелязах нещо странно.
Почеркът и е различен на някои от страниците. На първата буквите са печатни, четливи и сравнително малки, но на следващите три страници почеркът е силно нечетлив и наклонен, съвсем различен. Нататък също има различни видове почерк, наклон на ляво, на дясно, изправен, различно изписване на буквата "Т" на първите страници и на последните... Четох в интернет че почеркът издава характерът на човека, но нейният почерк е винаги различен, какво означава това? И със сигурност не са писали няколко различни човека. Това означава ли раздвоение на личността?

Коментари

1.   Първо на първо, ти защо си й чел дневника? А за почерка, сигурен съм, че щом си го видял, си прочел и какво тя е написала. Ако има някакви странни неща, които не си я виждал да прави, да може и раздвоение на личността да има. А и ти все пак си й приятелят. Ти прекарваш много време с нея. Този въпрос по-удачно би било да го зададеш на някой който я познава също. Тук освен да гадаем друго не знам какво можем да направим.

2.   Много хора сменят почерка си постоянно, например когато бързат. Когато аз започвам нова тетрадка/дневник винаги се старая да пиша хубаво, може и при нея дя е така и с времето омръзва цялото това старание => по-нечетливи букви.

3.   Чел си й дневника? Това е все едно да се намърдаш с кални обувки в душата на човек. Не знам на колко години е, но ако е тийнейджърка, е възможно да има неустановен почерк, да пише на ляво, на дясно. странно е, наистина, но чак да има раздвоение. ако има психично заболяване, би трябвало и други неща да правят впечатление, а и ти си й чел дневника?

4.   Не хаха, ако погледнеш тетрадката ми от 5 клас всяка страница е с различен почерк. Все едно не е моя тетрадка, а е на целия клас.. Тогава търсих моя почерк и експериментирах. Сега имам около 5 или 6 почерка, а съм на 19 години. Един когато се старая, друг когато бързам, трети когато страшно много бързам, четвърти когато съм притеснена и ръката ми трепери, пети когато реша да не правя наклон и така. Някои хора сме така. Засега не са ми слагали диагноза хаха. Спокойно
Ж19

5.   Един химикал, може да сериозно, да загорзи почерка на човек. Затова има за по 2 лева, има и за по 25.

6.   Кой ти дава право да се ровиш в нещата и? На теб надали ще ти е приятно някой да ти навлиза в личното пространство.

7.   И аз пиша различно, да имам раздвоение на личността и да не съм разбрала хм...

9.   А ти защо й четеш дневника, бе? ! Това са лични неща, я се съобрязявай, от къде я вадите тая наглост...

10.   Това е супер интересно, ама защо четеш дневника на приятелката си? Тя знае ли и съгласна ли е? Според мен не, защото ако беше с нейно знание и позволение, щеше просто да питаш самата нея защо пише така, а не да отваряш теми във форуми.

11.   Може да си е играла за да е по интересно

12.   Тя знае ли, че си чела дневника ѝ? Както и да е, не се притеснявай, може просто да се упражнява да пише по - красиво!

13.   Може да пише някой път с едната ръка а друг път с другата. Случайно да е била със счупена дясна ръчичка скоро? Можеш да я питаш дали може да пише с двете ръце и да видиш как пише с лява и с дясна

14.   Не знам на колко сте, но ще споделя един случай, когато на мен ми бяха прочели дневника. С две момчета се познаваме от деца и веднъж, когато излизахме дневникът ми беше у мен - те ми го взели тайно, а аз въобще не съм разбрала. Първо като разбрах, че го няма много се разтройх, а като ми казаха, че те са го взели и са го прочели ми стана наистина много гадно, разплаках се и се прибрах. Детски работи, но ми е останало като спомен.
Както каза номер 9 - от къде тази наглост? Че ти изневерява ли очакваш да прочетеш, какво...
Не ми се мисли как ще се отнасяш с жена си един ден.
Kitty

15.   И аз пиша различно - ту ми е кеф с наклон на ляво ту надясно. Ту печатно и четливо ту като доктор нечетливо. Понякога се старая да пиша красиво, друг път не ми пука. Изписвам буквите по различен начин - например ако е любовно писмо ще има заврънкулки и подобни.

16.   Аз от малка си пиша с различен почерк просто ей така за кеф.

17.   Манго филми гледате и аз пиша с 5000 вида почерци. С наклон без наклон уникално красиво, нечетливо грозно изследвана съм и нямам раздвоение на личността, а и такива неща се забелязват

18.   И аз пиша различно : един почерк, когато пиша бавно и един почерк, когато диктуват бързо, тогава и аз пиша бързо и понякога пиша с по-големи букви на няколко реда

19.   Ха гледай ги ти коментарите баце! И моите сестри ми четат дневника, позволено им е. понякога аз обърквам почерка си с техните. но така ми харесва.