Споделена история от Тинейджърски

Музика без интернет
Привет. Съжалявам, ако въпросът ми е тъп, но... Как се слуша музика без интернет? https://youtu.be/QNJL6nfu__Q примерно тази. Имам приложение музика, копирам линка, но не става. Пише няма песни. Не че мога да слушам и с Интернет, когато някой ми надтяква собствения си стил до дупка, но пада батерията.

Коментари

1.   Ако слушаш американска музика отивай в пиратския залив https://thepiratebay.org/ Има търсачка и различни опции. Пишеш името на песента или албума и 100% ще има резултат. Инсталирай си торент програма като Flud примерно. Натискаш магнет линк и ще те пита къде да сложиш песните.

*Гледай под Seeders какво число има. Ако е повече от 0 можеш да свалиш файла. Повече сийдъри = по бързо сваляне.

еми това е =)

2.   Трябва да конвертираш youtube видеото към mp3 файл. За целта в гугъл пиши нещо от типа на "youtube to mp3". Обикновено тези сайтове имат много реклами (щото нямат от какво да печелят друго), но като разкараш рекламите си вършат работата прилично. След като mp3-ката е готова, я сваляш на телефона или я копираш (ако си я свалил на компютър).

3.   Въпроса ти е неразбираем, а аргументите ти само допринасят за това.

4.   теглиш си ги на компютъра и после ги прехвърляш на телефона,лесно е

6.   ето една програма за сваляне и конвертиране на клипове, да не заемат много място - конвертираш ги в mp3 формат, после си ги прехвърляш на телефона и си слушай колкото си искаш

https://www. onlinevideoconverter. com/

7.   Защо просто не си изтеглиш песента от някой сайт за музика или торент . Не ми казвай че не знаеш за съществуването на мп3 , толкова ли забихте в интернет че даже и мп3-ки не ползвате само онлайн наготово

8.   Както номер 1 го е описал/а, а именно:
1. Копираш линка от ютуб
2. Отваряш сайт за конвертиране ютуб->мп3
3. Конвертираш и изтегляш песента в мп3 формат
4. Прехвърляш файла от компютъра към телефона ти чрез блутут, кабел или свързваш СД картата памет към компютъра ти. Прехвърляш файла в желаната от теб памет (телефон или карта памет).
Готово :)

9.   Сега ще кажа нещо, което почти никой не знае и всички ще бъдете шокирани.

А това е най-лесния и бърз начин да свалиш песен от тубата, без програми и допълнителни сайтове.

Значи както е адреса www.youtube... между точката и "y" пишеш "ss" и става www.ssyoutube...

Даваш ентер и те препраща към друг сайт, където само си избираш формата, в който искаш да се свали и директорията.

Пробвайте да видите, че работи. Всъщност на телефон не съм го пробвал, но компютър знам на 100%, че работи. В краен случай може да се свали на комп каквото си искаш от тубата и с кабел го прехвърляш на телефона и не ти трябва въобще нет на телефона.

10.   Автора: Благодаря, но нямам бърз компютър. Ще пробвам предложенията. До 1: Слушам музика от 90-те, както и нова. До 2: Това го знам, но ми пише, че имам вирус. До 6: Пробвах този сайт сега и стана, изтеглих песента на Майкъл Джексън, но ми пише, че телефона работи бавно. До 9: Ще пробвам после и твоя вариант

12.   От автора : До 6: Успях да сваля 3 песни, но после ми изписа следното :This video cannot be converted, please try another link. Пробвах и с друга песен, пак същото. Да не би да има ограничения върху броя песни?

13.   От автора до 9: Стана, изтегли се, но само че отиде при изтегляния, а не и при музика.

14.   7 MP3ка, да си сваля сам и да кача на устройстов, не ъм го правил от 2010 може би :)

15.   13, трябва да ги преместиш в съответната папка, от където ти чете музиката. Ако не става директно в телефона, свържи го на дата кабел към компа и чрез компа ги премести в папката, откъдето чете музиката.