Споделена история от Тинейджърски

Брутални подигравки и огромни недоразбирания
В училище едно момиче от класа ни има гадже. Това е хубаво, . Обаче това момиче, както и другите мислят, че си харесвам това момче. Това не е вярно. Аз не го харесвам, не искам дори да говоря с него. Въпреки това, те ми се подиграват, защото докато съм минала покрай него съм си завъртяла задника странно(сякаш го свалям, разбирате ли?

Коментари

1.   Аз пък си мисля, че това момиче ревнува приятелят си от теб... и за това правят така с другите... ама, изобщо и да не ти пука. Не им се обяснявай, изобщо не им обръщай внимание. Така като ги игнорираш, ще се дразнят те... остави ги

2.   Въпросното момиче очевидно се дразни от хубавото ти дупе :)
И това го казвам като жена, хетеросексуална.
Може самото момче да ти го е заглеждало и тя е позеленяла от яд.
Утре си го изпъни в хубави дънки/панталон и даже си го врътни с усмивка.

3.   Номер 2 аз нямам никаква хубава форма. Те са са се шегували зад гърба ми, може би и не трябва да им обръщам внимание.

4.   Н 3 (авторке) само ти не виждаш, че имаш повод да се "подиграва" момата и привлича съмишленици.
Очевидно за нея си конкуренция, иначе защо ще се занимава с теб? !
Малка си, за съжаление скоро ще опознаеш женския свят и... няма да ти хареса.
Аз съм нещо като вечната ябълка на раздора за подобни жени и знам за какво говоря. За това и предпочитам приятели мъже ;)

5.   От авторката:
Не съм конкуренция, но всеки има право на мнение. Благодаря на всички за съветите! :-)

6.   Ако мислиш, че си невзрачна онази няма да те отразява. Цели с подигравките да ти смачка самочувствието. Явно си по-хубава и имаш по-хубаво тяло. Работя с такива злобни същества и вярвай ми оная ревнува, та ср пръска. Завистта поражда интриги и ти си намушка. За съжаление малките усоиници като пораснат стават големи лами, но пък погрозняват по-рано и са нещастни женици, от които мъжете бягат като дявол от тамян.

7.   Извинявайте, но вие не разбирате. То си личи, че само са се подигравали, защото аз нямам хубаво тяло(като желе съм). Плюс това не искам да се занимавам с това момче, нито пък с други момчета, защото не харесвам никого.