Споделена история от Тинейджърски

Самотата ме убива
Тук седя аз в поредната самотна нощ, размишлявайки защо така се получи дали аз съм виновен или просто съдбата ми е такава да бъда осъден на неистови мъчения, емоции заключени в мен да няма с кого да споделя. Безчувствен всеки ден, чакащ за онова момиче, което ще запали отдавна изгасналия огън в тялото, кръвта, сърцето и ще ми даде отново причини за живот а не просто съществуване. Уморих се да ходя по улиците и постоянно да разменям погледи с най различни момичета без да имам възможност да ги имам, и те сякаш бавно да изчезват в далечината, както вятърът разпръсква прахът и го отнася в небитието. Дарен с тяло и красота, но все още не намерил, онова момиче, което се различава от масовата гнусотия и пошлост, на изкривената и горчива реалност в която живеем....
П. С. Тази история я написах със скрито послание към момичетата, които не обръщат внимание на нормалните момчета и се правят, че не съществуват, но винаги питат къде са те.
_(ThE L W0lF)_ М19

Коментари

1.   За нещо много голямо се имаш с някво тяло. Ми аз да ти кажа, че имам 10 пъти по здраво тяло и още съм сам, не защото искам, а защото шаврантиите са навсякъде.

2.   А замислял ли си се, че може би ти обръщаш внимание само на момичетата от "гнусотията и пошлостта"? Не се заяждам, опитвам се да те подтикна към размисъл.

Black Sabbath

3.   Такива като нас се раждат в самота и нищо не можем да направим докато тя не прецени че вече не ни е нужна. И аз съм млада и сама, вече и пълнолетна , а сякаш времето за мен е спряло преди 1000.
Но това което научих е не да се боря с нея, а да обичам това което имам. Понякога има хора които ме карат да се чувствам още по-самотна заради суетата им, но.. Вярвам че ако се науча да живея с тях то в някой прекрасен ден ще се появи нещо познато и истинско. И ти недей да губиш вяра, знам как боли, но ние сме от избраната селекция, защото можем да понесем съдба, която не може да бъде променена от нищо физическо, а само от един единствен човек на този свят.
Просто живей и обичай, пази се.

4.   Знаеш ли, и аз искам момче да запали огън в мен, ама не става!
Момиче.

5.   Здравей, авторе! Аз съм също самотна душа, аз съм момиче на почти 18г. Никога съм нямала досега приятел и се чудя кога ли ще имам. Не съм самотна само по отношение на гадже, но и по отношение на приятели.... Едвам издържам в училище, когато другите всеки ден ме обиждат, защото съм различна. Да, не съм една от най-хубавите, но ценя истинските неща, не се интересувам толкова от външност, колкото от характер, но с моята доброта стана така, че сега всички ме тъпчат.
Чакам просто след една година да се махна от това училище и да спре психическият тормоз и да си намеря някой, може би като теб, търсещ не външност, а вътрешност. Пожелавам ти съдбата да те срещне с този твой човек и вярвам, че ще е скоро!

6.   И като си нормален, защо по такъв начин си си написал псевдонима. Комбинация от големи, малки букви и цифри. Крайно позьорско и жалко, грозно и несериозно. Така се пишехме навремето в Counter Strike, като бяхме на по 11-12 год.

7.   Самотата няма да те убие. В момента си сам, утре не си. Имай търпение явно съдбата е подготвила нещо наистина много хубаво за теб, щом те кара толкова много да чакаш. Няма да усетиш как буквално любовта на живота ти ще дойде в определен момент от време. И ще бъдеш щастлив, ще видиш.

8.   Само ми се ще да те коригирам това за съдбата.
Според мен няма такава, ние си правим съдбата със всички наши действия или бездействия. Боли, но е истина!

9.   От автора до: Black Sabbath, не обръщам внимание на такива, напротив даже се заглеждам по нормални момичета, облечени нормално, държащи се адекватно и т.н, но просто като видя такова момиче някъде, или е твърде срамежливо да започнем разговор или на мен не ми достига смелост да отида при нея, и след това винаги ме е яд на себе си, но както и да е. Относно другите коментирали момичета, мерси за думите и мненията ви подействаха ми положително, жалко, че нямаме честта да се запознаем. Относно коментар номер 6: Ти братле от всичко написано за псевдонима ли се захвана? само да те светна, че всеки човек на всяка възраст си измисля такива псевдоними, дали ще е в Counter-Strike, форуми, музикални групи то това няма никакво значение, така че си спести нелепите коментари.
_(ThE L W0lF)_

10.   Явно самотата е характерна за всяка възраст, казва ти го жена на 48г. Винаги съм била различна, но аз приех това и за мое предимство, освен че ми е било много тежко през годините. Какво да кажа и сега продължава, но надеждата винаги трябва да има, иначе няма как.

11.   Вместо да влезете на човека в положението вие го критикувате... как не ви е срам. Все едно да видите гладно куче и да го хокате че е гладно и що е гладно...

Брат такъв е света. Всички трябва да спазваме следното : Дръж се с хората така както както искаш те да се отнасят с теб. Исус Господа на силите и славата го казва тва ама никой не иска да слуша.

В молитва винаги бъдете постоянни и благодарете на Господа за всичко. Изповядайте грешките си на Господ и гледайте да не ги повтаряте
Помощта няма да закъснее.

12.   Тогава следващият път, когато видиш такова момиче, го заговори. Нямаш причина да се притесняваш и с времето ще придобиеш смелост.

Black Sabbath

13.   Самотата е илюзия.

14.   Авторе да те попитам, да не би да си имал връзка с някое момиче и тя да те е разочаровала или наранила, за това да си така настроен към останалите момичета?

15.   Не точно връзка, но нещо подобно и за много кратко почти незначително, иначе защо питаш?
_(ThE L W0lF)_