Споделена история от Тинейджърски

Нямам приятелка
Здравейте всички реших да попитам как момчета като мен си намират приятелки, защото съм на 18 а до сега не съм имал приятелка и ми е гадно. Някак си любимите ми неща с които се занимавам нямат общо със момичетата, не излизам по кафета и дискотеки. Не завиждам на никой за нищо, трудно мога да се обидя за нещо. Не съм от тези дето си казват "а тая не е за мен" защото идеални хора няма никъде но въпреки това нямам приятелка а много искам да имам... Надявам се да ме посъветвате какво да направя че да се запозная и аз с някое момиче защото да си сам е много гадно.

Коментари

1.   Нима това е фатално? :) Мислиш, че си единственият, който не ходи по дискотеки, барове и тн?
Всичко си идва с времето :)

*Syndrome

2.   Ами момче разбирам те-моят син също нямаше приятелка до 19 години. Мисля, че такива са по-възпитаните и в същото време по-красиви момчета. Те са и по-плахи в отношенията си с момичетата. А по-грозничките момчета са по-нахални и момичетата просто не могат да се оттърват от тях. Според мен дръж се по-самоуверено и някое момиче ще те забележи или бъди по-смел в отношенията си с момичетата. няма нищо страшно-момичетата не хапят.

3.   Аз съм момиче на 17 и също съм си нямала приятел, но не ме притеснява този факт. Наистина е гадно в някои моменти, като чувстваме самотата, но не си акцентирам само мисълта към това. Всеки един от нас ще срещне подходящия човек. Не се отчайвай, нищо не е загубено, живота е пред теб. Ако искаш остави емайл. Успех

4.   номер 2. - направо ме изпълваш - „по-възпитаните и по-красиви„? Това да не е някакво ново изследване на НСИ - красивите и възпитаните (ако има определение за двете качества изобщо) нямат приятелка преди 19.

Моля ви се, госпожо. Момчето страда и има нужда от съвет как да си намери приятелка, не да му се казва да не си търси, защото е възпитано и красиво.

Според мен авторът преди всичко трябва да общува повече с момичета, той самият е загатнал това в темата. Момичетата не хапят, вярвай ми.
Гледай да общуваш със съученичките си и дори с момичета, които не харесваш иначе, защото те си имат приятелки да кажем. Излизай повече, не стой пред компа или търси съвети у приятели, да те запознаят с момичета.
Ходи с отворени очи - може би и сега има момичета, които си падат по теб, но също се срамуват и чакат сигнал от теб - давай сигнали, кани на кафе, разговарях, не се двоуми, не бягай и от физически контакт, бегли докосвания, целувки.
Приятелка не се намира така - хайде и хоп в торбата, първо се опознава човек и става неосъзнато. Докато си се усетил и ходите!!!

Успех

5.   Благодаря на всички ви за отговорите надявам се и аз да си намеря приятелка след като вече разбрах това онова за момичетата. Номер 3 имейла ми е popov353@mail.bg ако решиш ми пиши.

7.   Момче, като гледам от всички много остроумни отговори дето си получил, ако съм на тебе, нито един от тях няма да ми е полезен. Аман от клишета: ''Всичко с времето си"; "Не бързай, има време"; "Тя ще намери теб, а не ти нея". Аз вече ударих 24-тата година и откакто започна да ми се иска да имам приятелка все стискам зъби и чакам ''тя да ме намери''. Е, да, ама не. Като се опитвам аз да спечеля някое момиче по възможно най-джентълменския начин, оставам пак с пръст в задника. Ха направи си сам изводът в какви времена живеем и ще си намериш ли приятелка скоро.

8.   Офф... Явно си хубаво момче не говоря външно. Аз съм на 15 и хората ме имат за сбъркана, защото си харесвам по-големи от мен. Ами нищо чудно връстниците ми са направо трагедия. Винаги съм харесвала момчета над 18, защото вече са се наживели казвам за някои не всички и знаят какво искат, а аз макар и на 15 не искам да съм с много момчета искам само един, но този един да е добро момче да мога да си споделям за всичко с него, а не като тези на по 15-16 години казваш им нещо и отиват веднага на друг го казват. Не ме интересуват парите ТЕ НЕ СА ВСИЧКО!! Не ме интересува дали е грозен или дебел просто искам момче което да си ме обичка да съм му всичко както и той за мен... Но уви НЯМА..
Ще намериш все някога момиче не се отчайвай.
Успех!!
Ася

9.   До коментар 8: Ами не знам дали може да се говори за отчайване в моя случай, по-скоро бих го нарекъл отказване от всякакви опити аз да спечелвам някое въпросно момиче. Ще си стоя, ще си чакам докато някое само дойде при мен и каже примерно: ''Харесвам те. '' Иначе, вдигнал съм ръце.

10.   От номер 8 Ти вече трябва да си на 21-22 темата е от преди 3 години така ли и не намери поне 1?
Много са малко мъжете които да не са имали приятелки да не са девствени. Повечето са някакви където се гордеят с това да имат 10 и да ги въртят, затова не искам и аз момче, защото взех да си мисля че ще попадна на такъв и направо като теб се отчайвам.
За всеки влак си има пътници ще чакаме ;д

11.   До номер 8: На 24 съм почти вече, както писах и по-горе. :D Както и да е де, но да, не намерих, колкото и да не ти се вярва или да ти звучи смешно, пълен single съм. Не искам 10, 100, 1000 момичета, едно ми стига, с което да се обичаме, да си имаме доверие и да сме щастливи, ама няма, само на клюкарки, дребни интересчийки и курвички попадам, на всякакви места, каквито съм бил, не говоря само за дискотеките, аз така или иначе не ходя много по дискотеки и партита. А това клишираното ''за всеки влак си има пътници'' съм го слушал милион пъти, нито утеха ми носи, нито работа ми върши някаква полезна. :D

12.   10, който чака така си и остава само с чакането.. Хората, които искат да постигнат нещо - действат! Дори и да сгрешиш, дори и да се прецакаш 1, 2, 3 пъти пак е много по-добре, отколкото да седиш и да чакаш.

13.   От номер 8 Знам че не носи утеха на мен ми е смешно само като го слушам вече ама е така го написах ;д Свестните вече в един град се броят сигурно на пръстите ама какво да се прави.. Ти поне не ходиш след всяка една и не и се подмазваш за да легне с теб. Повечето са такива, затова е отчайващо. Харесваш ми, защото знаеш какво искаш :)

14.   До номер 13: Ами, аз не слагам всички хора под общ знаменател ''перфектни'' или ''много лоши'', да де - перфектни хора няма дефакто... Всеки човек е отделен свят. Веднъж на 20-30 пъти, в които не пъти не се занимавам с момичета, ако ще да приличат на Анджелина Джоли през 90-те. :D, веднъж ще опитам с някое такова момиче, което много хареса на външен вид (по дрехите посрещат, по ума изпращат, поговорката), ще се опитам да подходя мило, добронамерено, ама тя веднага си помисля: "Оф, тоя само ме сваля тука, що не му тегля майната? '' Мине се не мине известно време и съм отрязан или деликатно отблъснат от момичето. Понякога си мисля, че аз нещо съм сгрешил в подхода си, друг път - че наистина момичето е дефектно. И вкрайна сметка затова все съм без гадже. И макар и с теб момиче да не се познаваме изобщо, смея да кажа, че ми харесва как започнахме диалога, не знам сега на колко години си, но за тея неща, дето говорим разсъждаваш със зряло мислене. :)

15.   Все още съм си на 15 ;д Ако искаш да пишем някъде другаде защото тука през 12 часа е мъка... :) Радвам се че ти харесва мисленето ми

18.   До номер 15: Здравей, номер 15, опитах се да ти дам пощата си два пъти, обаче не ми публикуват коментара, защото явно го смятат за спам, а не знам какво друго да дам, за да си пишем по-лесно, ако искаш де. Ако искаш във фейсбук напиши ''Маргарит Георгиев'', рискувам и ти го давам, ако искаш намери ме. ;)

24.   Винаги съм търсел някое момиче, което да ме признае и приеме за свой другар. Вярвам в любовта, вярвам и в това, че двата пола могат да живеят в разбирателство стига да си допаднат като характери и най-вече вярвам в това, че съществува нещото наречено завинаги заедно.. Никога не съм се предавал в това да намеря любимия за мен човек, който да защитавам дори и с цената на живота си! Колкото и мъка да премина през мен, колкото и болезнено да е било аз няма да променя вярванията си.

Ето една от моите историй:

Бях едва 17 годишен, когато срещнах първата си любов (какво ли знаех аз за любовта тогава)* тя беше човек, който обикнах много бързо поради две причини безкрайно красивата и усмивка и това, че бях наивен непълнолетен глупак! Този ангел ми подари най-красивия ден в живота ми: 21. 09. 2009 - нейния рожден ден, никога няма да забравя тази дата :). Уви след сляпата любов и щастие идва времето на тъгата - поне при мен дойде и то много бързо при това: Ето какво се случи.. Звъни ми по телефона и то точно на ДАТАТА, когато правим една година заедно с думите "ВИЖ, АЗ.. АЗ.. АЗ НЕ ТЕ ОБИЧАМ, МОЛЯ ТЕ ЗАБРАВИ МЕ". Аз изпаднах в депресия не се хранех, не излизах даже и не контактувах с хора това ми дойде като куршум :) моля ви представете си купили сте подарък за любимия за вас човек на вашата годишнина и сте безкрайно щастливи, а получавате това, тези думи, как бихте се почувствали вие?
Правехме една година на 10. 01. 2010 и това бе датата в която "моята" принцеса ми сервира това!!! Само месец по-късно и то на свети валентин аз видях как друг и подарява сърце и букет цветя след това се целунаха... Колко жалък се почувствах тогава, не само заради това, че без мен е щастлива, а за това, че ме замени и то само за месец, а аз нея не успях за цели три години :).. Та това е моята болка, която преживях, но не живея в миналото. Ще се радвам, ако някой друг разбере болката ми и я сподели. ПРИЯТЕЛ ЛЮБОВТА Е НОЖ С ДВЕ ОСТРИЕТА ПАЗИ СЕ НЯМА ПО-ЛОШО ОТ НАРАНЕНОТО СЪРЦЕ РАНО ИЛИ КЪСНО ЩЕ ОТКРИЕШ ЛЮБИМИЯ ЧОВЕК, НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ УСМИХВАЙ СЕ И ЖИВЕЙ, ЗАЩОТО ВТОРИ ЖИВОТ НЯМА ПРОСТО ЖИВЕЙ

25.   Избери си момиче, опознай я добре, а после ако я харесваш я покани на среща! Ние момичетата искаме или секс на макс или безрезервна любов. Искаме да се чувстваме защитени от любимия си! Но ако е от момичетата, които искат секс постоянно, ако ти е малък няма да стане просто. Ще следя темата. Успех и чао!

27.   До номр 24... споделяме една и съща история с теб ако желаеш може да се запознаем и споделим...?

29.   Моито съчувствие сърдечно към автора. Да знаеш пич от ден ден става по-безнадеждно. В 21-ви век сме, непрекъснато се набива в очите на хората гей паради, лесбийки и младите поколение попиват всичко мот-а-мо. На 27 години съм и любов няма, аз самият го осъзнах защото три пъти вече подред ме нараняват кучки, които в първия момент ми се сториха най-милите същества на планетата. Стои си сам като мене и няма да сбъркаш, по-малко ядове ще имаш. Да си ходят при боклуците и гамените, дето имат за идеални мъже. Нас не ни заслужават изобщо. Успех!!!

30.   И в крайна сметка намери ли? Вече сме 2017. Иначе и аз съм си като теб. Сега съм на 21. С години имах проблеми с акне, което ми убиваше самочувствието и просто избрах комфортната зона да говоря възможно най-рядко с момичета, защото когато имаш такъв кожен проблем, имаш и чувството, че всички те гледат, дори и да не е така. Сега проблемът отшумява, но самочувствието е достатъчно погубено. Ще работя по въпроса, но не е лесно.

31.   Намерихте ли си приятели и приятелки?

32.   Да разбирам че не съм единственият :). Скоро и аз като теб навършвам 18, а до сега никога не съм имал приятелка. Дискотеките и наргилета не са за мен, пък и няма с кого.
Започни да излизаш повече. Хвани някой приятел и излезте някъде. На кино, кафе... Излизай и с по-големи групи. Приятели на приятели, и току виж си намерил подходящят човек.