Споделена история от Тинейджърски

Моля ви кажете какво да направя, умирам от срам..
Здравейте, пише ви момиче на 16 години от средно голям град.. Наскоро се преместих тук и в началото ми беше много трудно, но с времето се отпуснах, намери си приятели и сякаш нещата започнаха да се нареждат от самосебе си. Е да ама не. Един ден бях решила да отида до мола да си взема една рокля понеже скоро имам рожден ден. Като отидох обаче реших да мина през едно магазинче да си взема сладолед и така и направих.. Взех си сладоледа и се разкарвам в мола, хапвам си и изведнъж усещам как нещоо в сладоледа започва да хрупа... Първо си помислих някакви лешници ли има или ядки? Обаче изведнъж се осъзнах и поопипах с езика си и какво... това било зъбът ми.. Направо замръзнах. Седнах на една пейка да се свестя малко и веднага се обадих на зъболекаря на който мама ме води от малка още и си запазих час за понеделник. Исках да попитам само какво да казвам на приятелките си и съуичениците ми, те ще ме съсипят от подигравки и сигурно до 12-ти клас ще съм известна като "момичето, което си схруска зъба"... Ами приятеля ми?? Как ще се усмихвам пред него, не знам просто.. Дайте ми съвети какво да кажа, да ги излъжа ли какво? Обмислям просто да се преместя в друго училище и повече да не се запознавам с деца на моята възраст. Благодаря за отделенето време и моля дайте ми съвет.

Коментари

1.   Ще ти сложат зъбче не се панирай, вярно малко скъпичко излиза но ще изглежда като истински и няма се забелязва че е изкуствен

2.   Не би трябвало да се притесняваш да кажеш на приятелите или на приятели си. Ако ти се подиграват, не са твоите хора.

3.   Счупен ли е, не разбрах? Кажи, че си се ударила някъде, не е нужно да казваш, че си го схрускала. ;)
Освен това на всеки може да се случи.

4.   Прикривай се и ако не разберат няма да и маш проблем.

5.   И аз си строших преден, отиди да ти направят мост или носи шина с изкуствен зъб.