Споделена история от Тинейджърски

Несподелена любов...
Несподелена любов... доста четох в тия форуми и коментари и статии. В тях пишеше "не се отказвай... пробвай... и васякакви такива" и мога да га кажа че колкото и да пробвате няма да стане ( от личен опит знам ;). Щом не се е получило от първия път НЯМА ДА СТАНЕ! Аз съм момче на 16 години, което е преживяло много и много от вас като прочетат това ще си кажат " Той е МАЛЪК и НЕ разбира", но не е така ;). Проблемът е там, че... записах се в ново училище - нови съученици нови прители... но още на първия учебен ден (15 септември ) едно момиче ми се наби като трън в очите. Тя е от друг град и се виждахме само в училище. Забелязах я че е "трудна" и си поставих за цел да си я хвана ( да докажа, че мога да бъда с всяка ) и тя все не ми "връзваше".... Това много ми хареса и започнах да се зарибявам. Прегръщах я, целувах я... ВЛЮБИХ СЕ!!! С времето чувствата ми ставаха все по-силни и по-силни... Опитвах се да "докосна сърцето й ", но не се получаваше. Нейната най-добра приятелка ( Х ) рзбра, какво изпитвам към нея и й допадна, защото знае че за нея аз съм най-доброто момче, което НЯМА да я нарани! Приятелката и започна да й казва какво си пишем ( "много я харесвам.. много я искам ). Въпросното момиче също си споделяше с нея ( Х ) ( за чувствата си за преживяванията й )... Приятелката ? ( Х ) ми помогна да разбера, че я ОБИЧАМ и ? го казах ( но по скайпа, защото ме беше много срам). Тя ми отг " аз също имам чувства към теб".... В този момент се разтрепих, стана ми топло и се почувствах най-щастливото момче на света! Веднага на следващия ден набрах смелоост и я прегърнах и я дръпнах на страни. Казах й колко много я обичам колко много я искам колко много я харесвам... толкова красиви неща и наговорих с надеждата, че ще тръгне с мен. Обясних ?, че не съм като другНо всичко отиде по дяволите... всичко изгуби смисъл, когато тя каза "Няма шанс.. НЯМА да се получи " Животът ми се срина!!! (3 май )... Поуката е : "Ще боли до едно време, но се прави, че не ти пука!!! ".... И недейте да "драскате "Не си прав... щом я обичаш не я оставяй и секви такива глупости"

Коментари

1.   Аз знам колко е гадно, защото и аз съм в подобна ситуация. Момчето, което харесвам не ми обръща никакво внимание, но само на мен не ми обръща внимание. На всички момичета обръща, но не и на мен. Имам чувството, че ако се хвърля от прозореца и падна пред него, той пак ще ме подмине. Няма да ти казвам да я забравиш, защото понякога е изключително трудно...
*Яса

2.   Значи по скайпа ти е казала, че има чувства към теб, обаче като те е видяла е казала, че няма шанс да сте заедно? ! Зарежи я... И ти не знае какво иска. :) Животът продължава.

3.   Понеже съм много настоятелен тръгнах с момичето и съм най - щастливото момче на света!!! А колкото до теб момиченце - момчето харесва , просто ти трябва да направиш първата крачка ;)