Споделена история от Тинейджърски

Да се откажа ли от нея или не?
Здравейте! Момче на 16 години съм, 10 клас. При кандидатстването след 7 клас се преместих в друго училище. В моя клас има едно момиче, в което се влюбих още щом я видях. Проблемът е следният - тя сяда в часовете с едно друго момче( имаме 7 часа дневно, понеделник и четвъртък 8 часа). По време на часовете те двамата постоянно си говорят, смеят се, снимат се - и мен това ме убива адски много отвътре! Не са гаджета, но за момчето знам, че я харесва, а момичето - точно обратното. Но така както е тръгнало...
Та въпросът ми е следният - какво да направя, за да спра да ревнувам? Не мога така повече - вече 3 години, всеки ден, всеки учебен час, аз се чувствам отвратително. Много ревнувам, ама МНОГО! Вече съм ходил с две други момичета, опитвайки се да забравя за нея, но не се получава!

Коментари

1.   ХАХАХАХАХААХАХАХ, тъжна работа, в твоя случай съм. :D
Какво да ти кажа, пич, няма как да контролираш това в себе си, поне не напълно. Ми, в крайна сметка - пробвай се с нея. Очевидно имаш опит с момичетата.

Покани я да излезете, пиши ѝ, като искаш направо ѝ признавай на чат. Не слушай кой какво ще ти каже. Направи го, както го усетиш, но ѝ кажи. В крайна сметка или ще стане, или не :D Ще се гледате накриво 2 години и всичко ще е точно. Или пък може да се гледате влюбено :D Нито аз, нито ти можем да знаем. Действай ;)

2.   Ако не е някаква надувка най-добре е да и кажеш че я харесваш. Пък както казват хората каквото стане. А забелязал ли си дали те гледа? Може и тя да те харесва. Или пък опитай се да се сближиш с нея, но внимавай да не влезеш в фред зоната, че тогава няма спасение

3.   Ами може би трябва да направиш крачка към нея и да й споделиш, че я харесваш. Какво чакаш? Като харесваш нея, защо тръгваш с други момичета, а не се опиташ ТИ да я спечелиш? Някой ще ти я отмъкне под носа рано или късно.

Julian