Споделена история от Тинейджърски

Всеки ден има какви ли не шеги, базици и подигравки
НЕ знам какво става в училище, не съм кой знае колко дебела и в класа има много по-дебели от мен, но защо се подиграват само на мен? Всеки път когато ме няма казват нещо за мен. Приятелките ми се държат странно напоследък. Налага ми се да отсътвам често по семейни причини и знам от мои приятелки, че всички коментират, че това ги дразни. Не съм виновна , че трябва да пътувам толкова често. Всеки ден има какви ли не шеги, базици и подигравки кажете ми какво да направя, защото ми писна да е така искам нещата да се оправят.

Коментари

1.   Не им обръщай внимание.
*Яса

2.   виждам, че си интелигентно момиче. Ако мислиш, че си дебела спортувай. Ще ти се отрази добре не само на самочуствието а и на здравето. Помни, че няма приятели или само познати с които общуваш и излизаш

3.   Избивай всичко на шега.. Колкото и да тои е гадно вътрешно се изхили и се съгласи с тях на шега де.. И като знаят че не обръщаш внимание няма да говорят за теб.. но важно е да не ти пука ако им покажеш че те нараняват те ще продължат още повече успехии.. При мен имаше нещо подобно но от завист завиждаха ми за визия за характер за изобретателност че момчетата ме харвсват повече и че мога да се държа с тях както трябва.. че тялото ми било хубавоо за оценки.. имаше дори едно момиче което ми завиждаше за буста.. :д смятайй кво е било аз им се смеех и се сприятелихем още повече! :) Така че успехии и знай момичетата сме много гадни и коварни всичко това правим защото сме толкова колмплексирани че искаме да си вдигнем самочувствието с това но ти не слизай на тяхното ниво..

4.   Ако не слезеш на тяхното ниво нищо няма да се оправи! Те перфектни ли са --- винаги има за какво да се избъзикаш на някого, сами трябва да си изобретателен(а)!

ПС. ОТСЛАБНИ!

7.   Не им обръщай внимание, когато те боиждат или просто им кажи, че не те дразнят и те ще спрат.

8.   Я да пасат!