Споделена история от Тинейджърски

Детско лице доживот!?
Добър вечер на всички ви! Никога досега не бях писал тук, но излгежда това ще е първият път.... Така, 11 клас съм, На 3 април правя 17 години, обаче има един проблем.. Въобще не личи!!! Висок съм 1. 76, бих казал набит, но въобще нямам ама никаква брада!!! Само мустачки, които личат само ако се огледам в огледалото, а отстрани по бузите-много малки мъхчета!!! Ужасно ме кара да се чувствам това-всичките ми приятели и съученици имат бради вече, че и дори от старият ми клас. Изглеждат толкова по-мъжсествени, , по-зрели, а аз сякаш съм все още в Основното училище... Та кой нормален човек ще ме вземе за почти-завършващ човек, нито издавам с външния си вид някакъв респект, нито изглеждам поне малко зрял, а и отделно ще бъда лесна мишена за някой наркоман или друг вид боклук(защото уча в училище, където районът не е от най-нормалните-Сточна Гара) те няма да оберат някой по-възрастно изглеждащ човек, а само такива като мен дето приличат на седмокласници... Моля, админите или както се казват, на този сайт, да публикуват историята ми, за да разбера имало ли е други хора със същите проблеми, когато са били или са на моята възраст. Има ли някакви хормони, или еликсири, които се купуват, за окосмяване?? Благодаря на всички!

Коментари

1.   Това че нямаш брада, не означава че изглеждаш по-малък!
Аз съм на 22, а изглеждам на 16, това ме прави щастлива, защото откакто се помня винаги са ме правили по-малка. :)
Моят мъж също няма брада, има мустаци на горната устна и на брадичката, но отстрани на бузите няма, а е на 25, това не го прави бебе, а е предимство, защото брадата омръзва, виждала съм много мъже с бради като на джихадист, повярвай това е грозно поне за мен, а и всеки ден или през 1, 2 дни трябва да се бръснеш, не е гот да целуваш брада, не е гот и да я усещаш, поне за нас жените.

2.   Трудно може да се различи дали нямаш брада или просто скоро си я обръснал.
Относно лицето. Ами братовчед ми до 16-17 годишен беше с много детско лице, на височина растеше, стана много висок, но лицето - все едно е под 10 годишен! Чак на 18 започна да се променя и да заприличва на мъж.

3.   Виж, това колко да си окосмен е генетично заложено и не можеш да го промениш. Някои хора са по-космати от други, втори са по-високи, трети са по-хилави и прочие. Важното е да си гледаш живота да следиш развитието си и външността си. Аз съм на 21 години, висок съм 195см и нямам брада. Също като теб искам да имам, но не мога да си променя гените. И съм го приел.
Мисълта ми е, че можеш да тренираш и да подобряваш все повече фигурата си. Гледай си училището, след което евентуално (ако имаш такова желание) следването в университета.
И никога не забравяй, че младите хора са красиви дори само защото са млади. Успех! :)

4.   Може, ако това продължи дълго (година, две) да си пуснеш едно изследване на хормоните, просто проверка. ЕВЕНТУАЛНО, ако се наложи, да ти изпишат нещо.
Ж, 20

5.   Съгласна съм с 1. А и по - малко косми е по - хигиенично.

6.   Имам един познат, който има кръгло и бебешко лице... Но е с голямо самочувствие и жените го харесват. Просто човека няма проблем със себе си, което автоматично го прави готин човек :)

7.   Ти добре ли си? Да не мислиш, че жените харесват брада?
Ж19

8.   Ти се радвай че нямаш, за да не трябва постоянно да се бръснеш.

9.   7 - Това е доста ... субективно. Ти не си "жените", ти си жена(ед.ч).