Споделена история от Тинейджърски

Искам да се променя
Здравейте! Аз съм момиче в 5 клас. Наскоро открих доста хора и станахме близки приятели, но сега ги чувствам като врагове. та да започнем оттам, че ми се подиграват... Качвам една снимка в някоя социална мрежа, някой коментара и те започват да се подиграват и аз трия коментарите им и те започват да се присмиват и на това. Те разбира се са популярни и ме мислят за смотана... Чувствам се много гадно, а понякога плача, защото не съм популярна, обиждат ме и не е приятно. Някой ми се подиграват за височината ( наскоро открих симулаций и мисля, че ще ми помогнат) Аз лично съм против подигравките и тормоза и съм много добра и не обичам да споря. Много ще се радвам, ако ми помогнете как да стана популярна и да спра тормоза. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Искаш да се промениш? Защо!? Голяма грешка! Бъди себе си! Изпълвай с хубавите ти качества (убедена съм, че имаш такива) :) Аз съм момиче в 7 клас и съм си нормална. При нас няма “популярни” и “непопулярни”. Защо се делите така не знам... Согурна съм, че си от някой голям град... Примерно от София, Варна...? Но няма значение. Променяй се към добро, примерно. Допълни си дрешника с нови дрехи, изправи накъдри си косата. Можеш да я подстрижеш, ако искаш (Но разбира се зависи дали ще ти отива) или да направиш по -хубаво тяло ;) Има доста варианти, но не се променяй към лошо. Не е нужно да ставаш популярен като тези там, защото съм сигурна, че са някакви дебили, които нищо не правят, освен да обиждат и оплюват по - слабите :) Поправи ме, ако греша. Това ми е съвета... нищо друго не мога да кажа...!

2.   Тея са идиоти, намери си нови приятели!
Момиче, 6 клас

3.   От авторката: Днес нещата се задълбочиха, вече дори една от най-добрите ми приятелки ме обиждаше пред другите и обиждаше без причина. Плача без да спирам, не знам и как да постъпя

4.   Здравей авторке.
Аз също съм момиче в пети клас. :)
И при мен беше същото.... Тормоз, тормоз и само тормоз.
Затова се преместих в друг клас. :) В същото училище. Спрях да се засичам със старите си съученици. Спрях конатакт с тях. И тормозът към мен спря напълно. Намерих си нови приятели и всичко беше по местата си. Недей да обръщаш внимание на тези невъзпитани твои съученици. Може ли да си дадеш инстаграма ако имаш такъв, може да си пишем и да казваш как вървят нещата. Успех!

6.   Спокойно, мен в училище ме тормозиха от първи до седми клас за всичко каквото се сетиш - че съм ниска, че съм от бедно семейство, че съм била грозна или недоразвита сравнение с тях. А то какво стана - години по-късно те приличат на торби, а аз съм с хубаво стегнато тяло без тренировки и техните гаджета пишат на тяхната 'грозна' бивша съученичка зад гърба им. ;) всичко е злоба, моето момиче, свиквай, просто си по-добра от тях и се опитват да те смачкат.
Ж19

7.   Намери си приятели от съседните класове. Аз съм осми клас и имаме една, която излиза и общува с хора от съседния клас. И то не защото я тормозим, а и се виждаме "смотани". :Д Все ще си намериш някой, с когото да общуваш.

8.   Спри всякакъв контакт с тях. Имай достойнство! Кажи им "Аз не съм такава". Това изобщо не са приятели как изобщо можеш да ги наричаш така? Това са ти враговете моето момиче, стой надалеч от тях и си намери по-свестни хора, с които да дружиш, не е нужно да са "известни". И не се променяй, бъди себе си, но си отваряй очите!
Момиче 11 клас

9.   От авторката:
Много ви благодаря за хубавите съвети :)