Споделена история от Тинейджърски

Подарък за Свети Валентин
Здравейте! Въпросът ми е по-скоро към момичетата - какво подарявате по принцип или ще подарите на гаджето си за празника? С моя приятел сме заедно от 10 месеца и добре се познаваме, знам, че ми е подготвил голяма изненада, но аз не съм от най-изобретателните и не ми идват идеи. Кажете каквото се сещате. Благодаря!

Коментари

1.   Ако обича алкохол и е парти веселяк- бутилка вино или уиски с чаши, игра с алкохол, мъжки прашки.
Пък за романтични работи колкото искаш - само напиши в ютуб и ще ти излязат - 100 причини защо те обичам, колажи от снимки, писма тип "open when.. ". По принцип смятам, че такива подаръци са само за два повода - годишнина и св. валентин. За рожден ден никога!
Ако е момче, което харесва модата и харесва аксесоари може някоя хубава шапка, гривна, вратовръзка, тениска.
Ако е тип бунтар и се кефи на татуировки и можеш да си го позволиш- защо не?
Ако има и си обича много колата, мини телевизорче, трансмитер, органайзер, калъф за волан, продукти за чистене на кола.
Надявам се, че съм помогнала по някакъв начин на момичетата тук, защото много добре ви разбирам мъката.

2.   Направи му изненада, картичка, а ако е по-нежен, мече със сърце!
Момиче.

3.   Аз ще подарявам снимки от фотосесия по бельо :D 9 месеца сме заедно, ако има значение.

4.   Здравей! Ако имате достатъчно снимки заедно, виж експлоадираща кутия със снимки в интернет. Лесно се прави и остава хубав спомен!