Споделена история от Тинейджърски

Моето момче
От 2 години си падам по едно сладко момче...
Ще разкажа на кратко.
Винаги съм го обичала и подкрепяла със всеки недостатък той имаше връзка дори с най-добрата ми приятелка. Плака на моето рамо за всичко момичета и какво ли още не...
На човека, който всяка вечер тайничко плаче за него. Отряза ме много пъти, но лятото 2017 разбра за силните ми чувства и ми отвърна със същите. На 22. 08 аз бях най-щастливият човек мечтата ми се сбъдна- той да е до мен. Имах една невероятна любовна лятна приказка, но нещата приключиха. Той се държа гадно и предпочете приятелките си пред мен. Момичетата които ме мразеха и целяха да ни разделят успяха. Ревнива съм и винаги съм била защото от 2 години не съм спирала да го обичам никога не ми е бил безразличен винаги правех всичко за него. Обичах дори когато не заслужаваше. Той просто не ме разбира. Изгубих го когато целях да го запазя само за себе си. Давах всичко за това момче. В момента съм на лекарства. Просто сърчицето ми се къса като си помисля че всичко свърши. Имахме много сладки моменти живее на крачка от мен в едно училище сме виждам го постоянно. Всеки ден е ужасен защото той го няма. Няма кой да ме дразни сутрин да м2 побърква и да обичам дори когато всички ми казват че не заслужава любовта ми. Направи ужасни неща но аз още го обичам след всичко. Не знам какво да правя. Единственото нещо което искам е той да се върне при мен. Моля без критики помогнете ми.

Коментари

1.   Трябва да го преодолееш. Ще ти навреди още повече ако пробваш да си го върнеш,защото ще те използва и ще знае,че не можеш без него. Опитайте се да бъдете приятели,но ако неможете го остави.

2.   Ще намериш същото прекрасно момче, каквато си и ти самата. Споко.

М21

3.   Бях в подобна ситуация... не спирах да мисля за момчето и по едно време осъзнах, че с всички тези притеснения, стрес и какво ли още не само си преча на това да съм щастлива. Реших да мисля възможно най-малко за него. Съветът ми е да прекарваш повече време с приятели, със семейството, сред природата и вместо да се затваряш в себе си, сподели как се чувстваш на някого... ще ти олекне. А и не забравяй - все още сме малки - животът е пред нас. Колкото и да си мислим, че всичко е вечно -грешим. Единственото, в което силно вярвам, че е вечно е истинското притятелство. Затова прекарвай времето си с хората, които те правят щастлива и не се съсредоточавай върху лошите мисли. Пожелавам ти късмет и знай, че някой ден ще срещнеш момче, което ще те накара да се почувстваш истински обичана и желана и тогава ще се радваш, че с останалите не се е получило.

4.   Ох, леле, каква драматична личност! Трябва да виждаш човека такъв какъвто е, а не пречупен през собствените ти представи за него.

5.   Забрави за него! Не е дошъл края на света. Колко още много момчета има я се огледай.

6.   Ех, такова момиче ми трябва, щото като се знам какъв съм... Много покрай мен пушат и се целуват и ми е тъпо понякога. Аз дори никога не съм целувал момиче. Не знам дали е бил някакъв умник или някаква батка, ама е бил най-големия късметлия някога