Споделена история от Тинейджърски

Колко много боли от несподелената любов
Здравейте! Аз съм момиче и ще Ви разкажа историята си.

От много отдавна харесвам едно момче, но знам, че то не ме харесва. Харесваше ме по едно време, но сега не ме. Вече от 2 години си го харесвам, но той не ми обръща внимание, а дори се и държи гадно с мен понякога. Само един път се беше държал с мен прекрасно (все едно, че беше някой друг в неговото тяло). Всеки ден гледам как се закача с други момичета, а само на мен никакво внимание не ми обръща. Някои ще си помислят "Тази е много зле, как може още да го харесва щом той я наранява, защо не се опита да го забрави... ". Опитвала съм се 4 пъти да го забравя, но без резултат. Твърде често го виждам ии... , а има много други момчета, които са много по-добри от него, но.. ето. Най-лошото беше онзи ден - постоянно ми намираше някакви кусури (и тези, които са вярни, и тези, които не са), а още по-лошо беше като ме нарече едно нещо (не беше от рода на "курва", "кучка" и т. н. ).. беше много по-лошо. Не го очаквах това от него. Никога преди не ме беше така наричал. Дори и не знам защо ме нарече така... нямаше основателна причина... просто си ме мрази, но не знам защо. Не съм му правила нищо лошо. Имам чувството, че това моето завинаги ще си остане несподелена любов..
Пробвах сама да се удрям по корема, но не ме болеше толкова... най-лоша е душевната болка.. Затова, ако някой, който Вие мразите или просто не харесвате Ви харесва, в никакъв случай не го наранявайте, колкото и много да го мразите. Това не го пожелавам и на най-големия си враг. Нямате си на представа, колко много боли...

Saint J.

Коментари

1.   Здравей, мила. Незнам на колко години си но съм изпитвала и още изпитвам тази болка! Като чета твоята история все едно че аз съм я писала! Харесвам едно момче от 2 години и аз, той ме харесваше само веднъж, но аз тогава бях глупава и... Всъщност съм на 14... Много ама много е гадно чувството да си мразена от любим човек! :( Аз самата още не мога да го забравя!
Ако искаш да се опознаем пиши на скайп:
Моля модераторите да го публикуват, защото няма начин да го напиша на български!

Модератор - по принцип не публикуваме контактни данни, но тук се беше случило без да искаме - долу обаче ти отговориха вече, затова изтрих скайпа. Молим за в бъдеще да си търсите в други сайтове начини за запознанство.

2.   всъщност на 18 съм и не благодаря не искам да се запознаем

3.   От истинската авторка - не съм на 18, а съм на 13 и номер 2, ти кой/коя си та да отговаряш от мое име? Номер 1, заявих ти пълномощно.

Saint J.

4.   Здравеи..
Това първото ако искаш само го прочети, защото е моята история но ако ти препоръчвам да прочетеш извода========================= аз съм на На 20 бях в следната ситуация:
Данните на моята история са същите но малко по разбъркани... Аз съм момче и бях лудо влюбен в едно момиче с което имахме малко романтика, но евентуално нещата не се получиха (заради нея... аз си бях влюбен)... Тъи като сме от един курс(много лоша идея) я виждах всеки ден, а тя много обичаше да флиртува и това ме вбесяваше.... Бях готов да изпуша и да направя некаква маимунщина но реших да "проуча това чувство"... В интернет се разчетох и попаднах на форум, където хора се оплакват от чара си!! Очевидно има хора толкова чаровни че всеки иска да е околко тях и ако те не обращат внимание на всеки се стига до омраза... Момичето което аз харесвах беше една такава "жертва"... Примерна е наистина и всеки се влюбва в нея но тя сама решава как да постъпи и решението и по никакъв начин не трябва да ме вбесява=====

В крайна сметка несподелената любов подобно на споделената любов е комбинация от емоции и инстинкти...
Поне този тип... има много по силна любов която се поражда от доверие и подкрепа и емоции която е наи красивото нещо в живота(това не е задължитено гаджето ти)ТОВА Е ИСТИНСКАТА ЛЮБОВ!!! Този твои тип любов е просто нещо в което съзнанието ти те е накарало да вярваш.... в това няма нищо лошо.... но съзнанието на човека е много силно и може да те унищожи... по добре намери начин да вземеш пълен контрол над съзнанието си!!!! по този начин ще можеш да владееш емоциите си и да взимаш разумни решения... няма да лесно но ще ти е от голяма полза в бъдеще!!!

5.   От номер 1 до истинската авторка: заяви ми отново, защото не ми е дошло още.

6.   Много е трудно човек да вземе връх над емоциите. Аз съм доста по-голяма от нея и бих казала, че съм дотолкова емоционална, че никога не успявам да потуша емоциите и това ми вреди, да. Но пък наистина е много сложно да забравиш някого, когото си обичал истински... колкото и да умееш да се контролираш, то е по-силно от теб, изгаря те. Не знам... истинската любов е и доверие и грижа, да, но в определени ситуации се появява и просто така, а в последствие се превръща в доверие и грижи и всеотдайност. Не смятам, че тя трябва да си потушава емоциите... не трябва да бяга от себе си, според мен е нужно време, за да го забрави.... 1, 2, 3 гоодини, времето най-добре лекува :)

7.   №6 никои не говори за потушаване на емоциите или за отричането им. А за контрол над съзнанието и... И това никък не е лесно но е постигнато преди хиляди години ш азия... не смятам че ще се справи сама и няма смисъл... Но тя е още малка и има достатъчно време да направи своето духовно самоусъзнание и след това ще и е много по лесно в живота... Такива неща обаче отнемат много повече време ако не се интересуваш от духовна литература и се опитваш сам да слагаш ръка над емоциите си без да си информиран... защото така може да направиш именно това което ти смяташ че искам да я накарам - да ги маскира, да ги игнорира, да ги отрича... тези няща са много опасни и могат да имат жестоки последици....

8.   гадно е... не мога да го забравя още

9.   Здравейте! Аз съм авторката. Намерих темата си, която бях писала преди близо 2 години. Искам да кажа, че успях да го забравя. Харесвах го този общо 4 години и нещо, сега съм девети клас /една година по-рано съм тръгнала на училище/. До края на осми клас го харесвах, но тогава вече срещнах друго момче. Да, и с него не ми се получи, но не страдах толкова. Просто и двамата бяхме твърде срамежливи и нищо не стана. В момента харесвам едно друго момче /от класа ми е, дойде тази година/, но изглежда, че любовта ми е отново несподелена. Разбрах, че харесвал някаква друга, но не знам коя е, само знам, че е 8-ми или 9-ти клас. А пък дори и да ме харесаше може би пак нямаше да може да сме заедно, защото почти целия ми клас ме мрази, той дружи точно с онези, които най-много ме мразят, а пък момчетата често се влияят от приятелите си.. Мисля, че даже вече са го наговорили срещу мен. Много ми е мъчно, ама.. какво да се прави, явно на този етап не ми е писано да имам споделена любов.

10.   здрзнамкакво енесподелената любов и че боли

11.   Аз съм от другата страна. Аз съм момче, и харесвам едно момиче с което сме приятели, но знам че тя не ме харесва. Не знам дали тя знае че я харесвам. Но винаги съм се надявал да бъде щастлива. Късмет за нататъче, въпреки че това не се избира.

12.   Така е времето лекува, но има моменти в които тези спомени те връхлитат отново. Аз съм момче, което 2 пъти минава през този болезнен път. От личен опит бих те посъветвал просто да намериш сили в себе си и да продължиш напред. Това е всичко.

13.   Здравей. Знам колко мн боли от несподелената любов. Момиче съм на 15 години бях лудо влюбена в едно момче. Държеше се с мен ту добре, ту зле, но в повечето време го беше грижа за мен. Спомням си как веднъж бях паднала ама както аз си знам как. Той дойде при мен и започна да ме пита какво ми е докато не му казах. Но сега да ви кажа какво стана от самото начало:

Харесвах го още от към 5 годишна. Някои ще си кажат как едно пет годишно може да е влюбено. Вие не сте ли обичали родителите си когато сте били на пет. И петгодишните имат чувства - обичат, мразят, усещат болка, щастие. И така харесвах го. Той беше приятел на брат ми. Веднъж казах на брат си, че харесвам най-добрия му приятел и той се засмя. И ето че е дин ден дойде у нас, а брат ми започна да ме пита : Да му кажа ли, да му кажа ли, а. Аз се ядосах и му казах : Добре. Той му каза, ... Гошо( не се казва така ама да не се повтаря той, той вече ще го наричам така) първо не повярва и попита дали е вярно. А после каза че не ме харесва. Външно бях " не ми пука" но вътрешно се съсипах. Мина време към една година и ето че Гошо пак дойде в нас. Беше 15. 08. 2011г. бяхме седнали един до друг. До тогава само се закачахме-любимите ни игри. Обиждах го, ритах го( неведнъж между краката