Споделена история от Тинейджърски

Провалят ми живота в училище!
Аз съм момиче 5 клас, ще започна от там, че видях как една от най-добрите ми приятелки ми говори зад гърба и разбрах как ме е лъгала... Казах и, защо съм и сърдита блокирах я и мислех до там. Тя има проблем с още една от най-добрите ми приятелки. Първото нещо, което направи е буквално да накара другата й "най-добра приятелка" да седне до нея и нас двете (с другото момиче) трябваше да си правим планове как да стоим, ок пак добре. Вечерта тя започна един скандал с мен и другото момиче казах й "руса кифла" намеси се още един от приятелите ми и започна да ни командва(защото я харесва) Започна да ме заплашва да заплашва и другото момиче и после казах, ако ти си човека аз съм стената и се махнах от групата като след това тя ме е наричала лайно, грозница и т. н. На другия ден ми се подиграват по фвс настройваше другите срещу мен! После дойде при мен (по-точно защото един беше болен трябваше да е до мен) и ми се извини няколко пъти аз не й простих, после избраха мен, нея, другото момиче и още едно момиче за солово... Искам да ви питам как да й натрия носа, как да накарам другите да ми вярват, да ме харесват, има едно клипче което е тя и говори бебешко и си играе с кукли, незнаем дали да го пратим с другото момиче, МОЛЯ ВИ ЗА СЪВЕТИ, (Благодаря предварително)

Коментари

2.   Ами.. детски истории.
Няма какво да кажа по - темата, защото след време ще порастнете и ще разберете. Не се занимавайте с глупости, а си живейте детството, после цял живот ще сте големи и ще ви липсват тези години.

Виктар 420

3.   Пращай!