Споделена история от Тинейджърски

Обувки Vans
Здравейте!
Мисля да инвестирам ок. 170 лв в обувки Vans old skool platforms.
Струва ли си? Из интернет има различни мнения по тези обувки; едни казват, че са качествени, а други обратното.
Какъв е вашият опит с Ванс?

Коментари

1.   Точно тези в момента са на мода и всеки втори ги носи.Купи ги, красиви са и изглеждат много добре с Boyfriend дънки с големи дупки или колан на Off white.Всъщност като цяло отиват с всичко.Аз имам ниските с малките и големите квадратчета и са доста удобни.Не мога да кажа дали са издръжливи,защото аз си редувам обувките и за месеца съм ги обула може би 3-4 пъти.

Момиче,15

2.   За първи път чувам за такива обувки, сега ще ги проверя в Google.
Ами - не ми допадат на мен, доста са груби, с много дебела подметка, аз лично харесвам изчистени обувки с незабележима подметка, леки и меки, ефирни, да не се набиват на очи. Според мен не си струва, но ако ти харесват - защо не, особено ако можеш да си ги позволиш. Аз също имам кецове за 160 лв. и не съжалих, че ги взех, взех дори 2 чифта.
Според мен си вземи каквото те кефи, за качество... в днешно време на тази цена трябва да е добро...

3.   Струва си, ако можеш да си ги позволиш. Над 150 лева, всички подобни обувки, освен ако не са за бягане (Не, 90% от това на витрините не е за бягане !), разликите са много малки. Само марка и външен вид. Пробвай ги в магазините, сравни с други модели и реши, дали искаш.

4.   Първо- това не е инвестиция, а хвърлени пари на вятъра, и второ- как за някакви си платненки ще дадеш такава сума? ! Ако искаш платненки- имаш избор, ако искаш наистина обувки- купи си от ECCO, щом си любител на вносните марки или на някоя друга фирма, стига да са същото качество, както и в чужбина! Ех, пуста гъзария, пусти комплекси...

5.   4 номер-170 лв. не са много за обувки. А и ще издържат около година. И авторът иска точно тези на Vans, ако искаше просто някакви кецове "все едно какви ще са" щеше да си избере други, но той е харесал тези.