Споделена история от Тинейджърски

Незнам защо се захванах с него, като го знам какъв е.
Здравейте. Ще ви разкажа моята история с надежда да ми дадете съвет.

Всичко започна миналото лято. Излизах с една моя приятелка. Познавах едно момче и приятелката ми не беше от моя град и ги запознах. Това момче аз го харесвах, но не го показвах. Моята приятелка и той се харесаха много. Започнаха се излизания с него, закачки, целувки и т. н. Гледах го щастлив с нея и исках аз да съм на нейно място. Но имаше едно голямо '' НО'' той си пада курварче. Той е толкова хубав и не можем да накараме сърцето си кой да обича. Приятелката ми си замина и той отиваше и понякога пак ходи до нейния град, за да излязат на кафе като приятели, защото тя вече си има приятел. Преди седмица горе-долу той започна да ми обръща повече внимание. Когато ме види ме прегръща, закача ме. На Гергьовден се бяхме събрали в един мой и негов приятел. Той беше толкова красив. Аз бях там преди него, когато той дойде имаше доста места, но той явно е избрал да седне до мен и го направи. Миришеше толкова хубаво и аз бях с блуза с къс ръкав, а той беше с горница и аз го попитах дали може да ми я даде, защото ми е студено. Той каза не, ела аз ще те стопля. Прегърна ме и аз се облегнах да рамото му и той се опитваше около 100 пъти да ме целуне, но аз се сдържах и се дърпах винаги. Той постоянно ме питаше '' Защо се дърпаш? Неприятен ли съм ти? '' Аз му казах, че се дърпам, защото не искам тази вечер да се целуваме и после да се прави, че нищо не е станало все едно, че съм някакво леко момиче за една вечер. Той каза, че няма да стане така, че съм му тръпка и съм била много хубава. Той ме попита дали иска да отидем заедно до магазина, защото нещо беше свършило, но на именника не му се ходеше, защото ще е тъпо да остави гостите си. Аз се съгласих, когато си обувах маратонките той се наведе и ме целуна, а аз тогава не издържах и не се дръпнах, защото толкова исках да е мой. И така цяла вечер бяхме заедно, говорихме си двамата и понякога с другите, които бяха на масата и се целунахме още няколко пъти. Стана късно и аз трябваше да се прибирам. Казах му, че е време да се прибирам и той каза добре ще дойда да те изпратя до вас. Изпрати ме до нас ( аз не живея далеч от там, където бяхме) и аз тъкмо ще влизам в къщи и той ме дръпна. Каза ми няма ли да ми кажеш поне чао и мерси дето те изпратих. Аз го прегърнах казах му чао, утре ще се видим пак и той ме целуна. Щастлива се прибрах в нас и майка ми ми каза '' А ти явно си изкара добре на именния ден''. Аз и казах '' Да така е. '' На другия ден отидох в кафето, където се събираме моята компания. Той беше там с неговите приятели на друга маса. Аз се направих, че него виждам и седнах на нашата маса. Той дойде и ми каза '' Здрасти, как си? '' Аз му отговорих, че съм супер. Станах, за да прегърна една моя приятелка, защото не се бяхме виждали отдавна и той ми вика '' Ааа, значи нея прегръщаш, а мен не така ли? '' Прегърнах и него и го целунах по бузката. Той ме погледна право в очите и ми каза да отида с него за малко на вън. Отидохме на вънка и той ме попита дали ме е било срам да го целуна пред другите. Аз му казах не, щом вчера се целувахме пред тях защо сега да ме е срам. Той каза добре и седна на нашата маса за малко. Целувахме се, закачахме се и неговите приятели го извикаха да седне при тях и след малко време те си тръгнаха. И вчера пак го видях, но той само ме прегърна за здрасти и нищо друго не направи. Аз си казах да той наистина е курвар. Мислих си, че ме е използвал, защото бяхме за малко сами и той пак нищо не прави. Познавам го и затова не искам да се занимавам с него, но толкова много го искам за себе си. Пък и ако се обвържем, кой знае с кой и колко ще ми изневери. Но пък може и да се промени, ако тръгне с мен, защото той знае, че не давам на всеки да ме целува и докосва. Въпросът ми е: Според вас да продължавам ли да се занимавам с него или да го оставя?
Благодаря Ви, че прочетохте моята история. Ще се радвам да ми дадете някакъв съвет.

Коментари

1.   Ами то заглавието точно насочва към отговора: Като го знаеш какъв е, защо си се захванала с него? Недей да си с него, само защото е "готин" както казвам аз: В морето има още толкова много риба, стига да можеш да се гмурнеш дълбоко за да я откриеш. А ако не стане просто се превърни в риба, гмурни се в морето и чакай някой да те потърси ;)) Успех!

2.   Ами занимавала съм се с такива момчета и моя съвет е спри докъто не си хлътнала още повече ще те боли щом е курвар както викаш няма смисъл оставяй го АКО НАИСТИНА КАКТО ВИКА ТОЙ СИ МУ ТРЪПКА И ТЕ ХАРЕСВА ЩЕ ТРЪГНЕ СЛЕД ТЕБ И НЯМА ДА ТЕ ОСТАВИ аа ако не му пука и си ходи с други и си гледа живота не си заслужава ще излезеш използвана и зарязана "ЛЕСНОТО МОМИЧЕ" въпреки че явно НЕ СИ!!! не позволявай на мъже да се държат с теб така ако от малка позволяваш така ще е цял живот дори и в брака!!! Прави си изводи!!!