Споделена история от Тинейджърски

Гаджета, приятели или просто приятели за секс?
Здравейте. Момиче съм на 22 и съм много объркана. Всичко започна преди около 2-3 седмици. Бяхме голяма компания и излязохме на дискотека след няколко питиета, едно от момчетата и аз започнахме да се целуваме и беше доста приятно. Дните след това си пишехме и излизахме насаме. Ходихме у тях, гледахме филми, гушкаме се, целувахме се...
Един ден реших да го попитам какви са намеренията му към мен (той учи в друг град), при което той ми отговори, че не иска връзка от разстояние, и може да продължим както сме започнали или да си останем приятели.
Беше ми споделил, че още от отдавна има някакъв интерес към мен.
Имах нужда да го виждам, беше ми приятно с него и се съгласих да станем приятели за секс.
Когато видяхме за последно вместо филм, решихме да разкажем за себе си, един на друг, слушахме музика, правихме секс, след което просто останахме да се гушкаме. След това,
отново си говорихме много, правихме секс отново... Когато ме изпращаше ме прегърна и целуна. (Попринцип знам, че приятелите за секс се виждат само за самия секс без близости... ).
Момчето ми казва, че не иска връзка, но когато сме сами всичко е все едно сме заедно (във връзка). Страшно объркана съм... как да постъпя? Какви всъщност сме? :/

Коментари

1.   Ами не сте двойка определено. Това че си объркана може би показва че искаш нещо повече от този секс и вече не ти е достатъчен? Ако е така спри контакт с него щом той не ти дава повече. Но ако просто се чудиш и ти е ок да си се чукате - продължавай, но не сте гаджета.

2.   Аз липно мисля, че това е много обидно спрямо теб. Той явно те използва само за да си легне с теб и другото не му дреме. Не знам каква по-точно е ситуацията,но така като чета той дори не иска да сте заедно,а само да се срещате, за да преспите заедно! Той няма нито да ти бъде сродна душа, нито нищо,а просто ти си неговото забавление и той на теб! Лично аз мисля, че такива хора като него просто не могат да имат сериозна връзка с никой,защото или са повърхностни, или само искат внимание!Не искам никой да обиждам,просто казвам това, което мисля! Моля модераторите коментара ми да бъде публикуван! И ако да се надявам да съм ти помогнала до някаква степен!

3.   Независимо "какви" сте, вероятно ти за него не си това, което е той за тебе, ако ме разбираш правилно. Което е и най-неприятното.
А на секс без чувства, особено на тази възраст, няма да удържите дълго.. Ще се появят чувства (независимо дали ги искате или не) и после ще боли (много).

4.   Как можеш да си лягаш с момче без да сте гаджета... естествено че момчето няма да те иска за друго

5.   Ти си най-любимия тип жена на мъжете-играчка за секс
Такива като твоето приятелче не обичат да поемат отговорност, обичат свободата и не им се занимава с подаръци за годишнината, изненади, срещи с родителите.
Такива мъже не стават за връзка, колкото й да ти се иска.
Не се ли чувстваш използвана ми е чудно, принизена и без достойнство?