Споделена история от Тинейджърски

Дали избързах?
Здравейте.. Бих искала да споделя нещо с вас, защото се чувствам неловко... Ходя с едно момче от 9 месеца, което много обичам а и той ми отвръща със същото... Преди няколко дни правихме секс, а аз съм само на 15 години и се притеснявам, че много избързах. Вие какво мислите?

Коментари

1.   Не мисля, че си избързала.

2.   СЪГЛАСНА СЪМ С НОМЕР 1

3.   Щом си го направила значи си решила че е настъпил момента, спокойно :)

4.   Не, не мисля, че си избързала не заради възрастта, а поради факта, че с въпросното момче сте от 9 месеца заедно :) спокойно :)

5.   Това е въпрос, на който ти сама можеш да си отговориш. Моята дъщеря също го направи с момчето, което я преследваше дълго, после бяха близо година заедно. И тя реши, че е дошъл момента. Но... последва огромното разочарование, в много отношения. Не й се меся, но ние сме много близки и тя ми споделя всичко. Сега той й липсва като приятел, като този приятел, който е имала преди. Но знае, че за да го има, трябва да му се отдава, а това я отблъсква. И това я обърква още повече...
Така че, ако все още изпитваш физическо привличане и първия ти опит не е бил кофти изживяване, значи не си избързала, било е с правилния човек и в правилното време :)))

6.   КАРАЛА СИ ГО ДА ЧАКА 9 МЕСЕЦА ?!?! БОЖЕ МОЙ !!!!! ТОВА ЗНАЕШ ЛИ КАКВО МАЧЕНИЕ Е ЗА 1 МОМЧЕ ?!!?!?!?.....базик бе :) ем не си избързала....циганите го правят на 10 години :) :) :)

7.   Да! Определено си ибързала! Но Живота си е твой, ти решаваш каква ще станеш:)

8.   Само правете безопасен секс, да не се окажеш после бременна и пишеща ни тук, а сега какво да правя-всичко трябва да е с мярка:)

9.   Не си избързала, спокойно. Само използвай предпазни средства. Аз го направих за пръв път на 16. Сексът си е секс, нещо напълно естествено, няма какво толкова да седиш и да си блъскаш главата.

10.   Никой неможе да ти каже дали си избързала, ако си се чувствала готова да го направиш значи всичко е наред. А дори и да не си вече е късно да му мислиш, ако не се чувстваш добре от това, просто не дей да правиш секс отново, докато не си готова за това.

11.   Не си избързала аз съм го направила за 1 път на 12. Но после се случиха мн лоши неща. Използвай предпазни мерки.

12.   Номер 6,не мислиш ли,че като казваш това ,"циганите го праят на 10", сравняваш авторката с циганите? :Д Както и да е,според мен си избързала,ама ти си знаеш,все пак,не съм никоя,че да ти кажа каквото и да било....Ама не мога да се сдържа, номер 11,направо се изумявам от курварлъка ти....Авторката поне е изчакала 15-16 да навърши....

13.   Спаси Господилюди твоя!!!Тук много безстрашно дават съвети "някои",явно неортодоксални елементи!Относно блуда -що се не допитвате до Създателя си ?А иначе без живот в Господа и Светата Православна Църква-еми никакви проблеми живееш като "скотовете"и отиваш при тях при пакибитието(Да не дава Господ)