Споделена история от Тинейджърски

Маратонки на платформа
От много време искам такива маратонки като на снимката, не точно такъв цвят, но точно такъв модел
https://stiletto.bg/wp-content/uploads/2017/12/damski-kecove-na-platforma-golden-wings-beli-600x600.jpg

Въпросът ми е дали са удобни, предполагам че все някоя от Вас, читателките тук си е купила такива и ако може да ми кажете дали наистина са удобни защото са доста скъпи и не искам да се окаже че няма да ги нося ако убиват, вече имам опит с неудобни обувки които си стоят за хубаво.

Благодаря предварително.

Коментари

1.   First world problems.

2.   Извинявай, но са супер грозни :/

3.   Отиваш на място и пробваш. На мен не са ми удобни такива, пробвала съм да видя как е, но не ми харесаха. Все пак съм на мнението, че се свиква с всякакви подметки и платформи, по-важното е самата обувка да не ти стяга и да е лека. Те и токчетата не са удобни, докато не ти се наложи да носиш такива по-често и после ти е странно да си на ниска обувка. Отиди в някой магазин, обуй ги и се разходи с тях.

4.   Oooo много са удобни, аз на цялата родс съм купил даже не точно такъв цвят но същия модел.

5.   1 - Ок и?

6.   Ако не се лъжа са от бутик Питкерн (или Арена). Наскоро се поръчах подобни и ги чакам да пристигнат в Събота. Ако ми харесат и ги взема ще ти пиша дали са удобни. :)

7.   Ако си свикнала да ходиш на платформи, не би трябвало да ти е проблем

8.   Тези маратонки са много кичозни, ти на някоя циганска сватбва ли ще си с тях? :Д
Не ми харесват, не само тези на снимката, но и като модел.
По-добре кецове на платформа, отколкото маратонки.

9.   Здравей!
Аз съм номер 6. Вчера си взех моите кецове на платформа и съм доста доволна. Вече излизах с тях. Не убиват, но имай педвид, че самия модел е по-стегнат. Моите лично са 12см. високи, но тъй като 6см. от тях са на цялата подметка височината не се усеща толкова и е комфортно.
Важно е само да избереш правилния размер, защото дори и половин сантиметър е от значение. :)