Споделена история от Тинейджърски

Плеймейтка
Здравейте! Аз съм момиче на 16 години. Иска ми се когато навърша пълнолетие да стана плеймейтка или модел. Харесва ми, защото съм фотогенична и обичам да ме снимат, работата ще ми доставя удоволствие, а нали това е важното. Аз съм скандинавски тип-естествено руса със пъстри очи, които изглеждат сини. Още от малка хората винаги са ми казвали, че имам хубаво тяло. Висока съм около 1. 70, тялото ми е много стегнато заради фитнеса, имам големи гърди, малко дупе, много тесна талия и дълги крака. Единственото лошо е, че съм с доста поднормено тегло, винаги съм била така, искам да кача килограми, ям много, но просто организмът ми е такъв и не се получава.
И въпросът ми е какво трябва да направя за да стана плеймейтка или еротичен модел? Каква височина се изисква? Трябва ли ми някакво портфолио или? Моля някой, който е запознат да ми разкаже за всичко, което ми е нужно.

Много Ви моля да публикувате историята ми, защото е важно за мен и искам да науча как стоят нещата, защото няма кой да попитам.

Коментари

1.   И да имаш цици все пак за плеймейтка е нужен силикон . Може и устните да си надуеш , но най-важното да завържеш контакт с правилните хора.Почти винаги се има предвид сексуален контакт с правилните хора ;) Успех :)

2.   Това е рискована професия.
Виж, прочетит това: ....
https://www.marica.bg/V-Dubaj:-Model-skochi-ot-6-q-etazh,-za-da-otyrve-iznasilvane-Article-114323.html

3.   Никакво портфолио не ти трябва, а дърт, богат чичко. Той ще бутне тук-там няколко банкноти и си уредена.

4.   Трябва да можеш да правиш упражнения с уста и да нямаш много мозък в главата. Успех!

5.   Направо стани порноактриса, то разлика няма...

6.   Най-важното е да се ебеш като разпрана с правилните хора.

7.   Това което искаш е много лесно просто трябва да си готова да бъдеш скъпо платена к.рва и да отидеш да си кажеш във някоя от вървежните '' модни агенции''

8.   Ходи де що има конкурси.Все някой богат чичка ще те хареса и.ще те вземе под крилото си

9.   Плейметки-много. Всяко следващо поколение плейметки измества предхотното. И после?

По-добре се насочи към някоя добра професия. Учи си уроците. Цени всеки миг, че живота след училище става още по-тежък и отговорен.

10.   Потрес.

11.   Влез в сайта на плейбой, те организират конкурса..Трябва да имаш 18 години и да публикуваш снимка. Мисля, че не всички момичета мога да участват ами само тези с най-харесвани снимки.

12.   Плеймейтките не ги избират само по външен вид, нали знаеш. Трябва да си доста добра и в други неща.. :D Но като гледам, на теб едва ли ти пречи :D

13.   Още нито един коментар не е публикуван и нямам идея какво съдържат, но съм почти сигурна, че ще има и някои много заядливи.
За модел се изисква височина, която ти нямаш (поне засега, имаш да растеш), жените модели са поне по 1, 75. Да се пробваш за плеймейтка можеш, там няма ограничения, нито за ръст, нито за мерки, стига да изглеждаш секси и да имаш самочувствието да се снимаш и показваш.
Аз самата по случайност станах фотомодел и сега ми плащат за снимки с дрехи, добри пари са /около 30 лв на час, някои за толкова работят по 2 дена/, но имай предвид, че това в България е непостоянна работа и може да ти бъде само като източник на допълнителни доходи, не и като основен. Просто тук няма такъв бизнес. Не случайно нашите плеймейтки и модели всъщност си имат и друга професия, завършили висше и т. н. или си работят като компаньонки, разбирай проститутки, защото ще те викнат 2-3 пъти в месеца за снимане на нещо, през останалото време какво ще правиш?
Иначе с агенции изобщо не се занимавай, само ти взимат парите и нищо не получаваш, почни сама да се промотираш в инстаграм и фейсбук. А за плеймейтка мисля, че се записваш сама в някакви клубове в София, но не съм сигурна, не съм оттам.
Иначе успех, дано сбъднеш мечтата си!
Ж19

16.   Важното е да знаеш с кого трябва да спиш!

19.   Нали се сещаш, че кариерата на повечето модели приключва някъде към 30 и след това какво правиш?

20.   Момиченце, по - добре избери някоя професия с която ще имаш реализация в дългосрочен план, защото кариерата на повечето модели обикновено приключва към 30! А и се съмнявам вашите да са във възторг от избора ти.

21.   Ох Боже! Вие нормални ли сте от къде тая злоба и простотия? Сякаш жените тук изказващи мнение са бивши плеймейтки и са на ясно с бизнеза, пък мъжете само плеймейтки са е....! Момичето какво пита, вие какво отговаряте. Като не сте компетентни мълчете или ви е яд, че нямате нейните качества или че момиче с нейния външен вид няма да ви обърне внимание. И какво е това мнение, че било същото като да си порно актриса. И такава да стане какво от това? Чесно мразя това нашето общество, където всички сте големи моралити! Не знам какво да те посъветвам освен да видиш критериите на конкурсите или най- добре да опиташ да се свържеш с бивша участничка, за да ти даде съвет. Не разбирам, но според мен ще е хубаво да имаш професионални снимки, които да покажеш на хората. Ако успееш подготви се за човешката завист, в България сме така, не се радваме на чуждите качества и успехи. Пожелавам ти късмет!

22.   Хубаво е, че знаеш какво искаш! Първо навърши 18. Дотогава можеш да проучиш как са нещата. Виж сайта на Плейбой, както и други разни чужди сайтове, може пък и в чужбина някъде да те харесат и да ти се отворят врати. То е много лесно да се каже "хвани някой чичка" или "упражнения с уста прави", ама нещата не стават така - излизаш на улицата и просто хващаш някой. Затова се кандидатирай в чужди сайтове, които изглеждат известни, популярни и сериозни. Не се занимавай с местни конкурсчета. Там ще те карат да си лягаш с тях и само ще ти обещават някакви неща, ще се подиграват с теб.
И не се впечатлявай от възмутените хора. Много от тях са мъже, на които не им върви с жените или неосъществени курви, защото не са имали смелост, защото са грозни и не им върви. А ти имаш смелост, казваш че и тяло имаш. Нека и сполуката да е с теб!

25.   Моля се историята да е провокация!
Защо млади момичета си съсипват живота? Защо трябва да бъдете леки жени?

27.   До 21 - Това не е злоба, хората са обективни, има разлика между злоба и искрени коментари. :)
С нейния външен вид - От къде знаеш как изглежда? Всеки може да се опише, както си иска, това не значи че е така.
Авторката пита обществото, а то отговаря, ако не беше питала нямаше да има подобни мнения.
Всеки си носи кръста, драги/драга.

До 22 - Знае какво иска? Не ставай смешен/а, още е малка, за да е наясно каква иска да стане, като навърши пълнолетие ще й дойде друг акъл, но сега е видяла какичките, как се разголват по фотосесии и са със "слава", за това е поискала да стане като тях.

Плеймейт, не е конкурс за красота, конкурс за интелигентност или за нещо друго!!!
Която иска да се излага, нека се запише за този конкурс.
Ще получите 1 година "слава" изпълнена с фотосесии и реклами, след това ще сте в забрава.
На този конкурс единствено се подиграват на кандидатките, че защо не?
Никоя от записалите се няма висше образование, няма добър говорим книжовен български, нито пък е естествена.
Да, налага се да "спите" с когото трябва, за да спечелите конкурса, но жертвата не спира до тук, преди конкурса е добре да се залепите до наистина богат чичко, който ще ви "настани" в самият конкурс, без да чакате и да се чудите, дали сте одобрени.

Сега за модел - Също се изисква да "спите" с правилните хора, освен ако не сте протежета на Жени Калканджиева.
Има много момичета под 16 години, които са с манекенски мерки, но не са модели, то ако ставаше лесно, до сега всяка втора щеше да е модел, и да превзема Италия и Париж.

За модел на дрехи - Може да станеш, дори и на тази възраст. Пращаш данни и снимки, ако те харесат, снимаш, ако ли не... здраве да е.

Ж. 21

33.   Аз съм професонален кинематографист, бил съм и режисьор на доста рекламки, сценарист на доста проекти... Доста неща са ми познати - от непознатите за вас и повечето хора.
Нямам право да се меся на избора Ви - той си е Ваш, но ми се иска да Ви предложа информация, която може да Ви бъде полезна.
Преди всичко не допускайте ВСИЧКИ планове за бъдещето Ви да са свързани с това. Прави са хората, които писаха, четова е временна а не трайна професия, да не говорим, че далеч не всички в нея стигат до високите и етажи... може ли са 1 от 10.
НЕПРЕМЕННО паралелно с това подготвяйте и своя "план Б" - вариант за оцеляване и бъдеще без това занимание. Ивма подобни неща, които да не си пречат, но това тук не мога да обясня, дълго е.
Подгответе не само визията, а и останалите необходими за успеха неща. Сред тях са: познания по фотографските особености на поведение на модела, подготовка - много внимателна! на добри и представителни снимки от различни видове, оформени подходящо, познание и за още няколко неща от света на видеото и фотото, както и на рекламните език и отношения. Великите театрални и филмови педагози говорят за работа на актьора върху себе си - НА сцената, но и ИЗВЪН сцената - това ми е много близко като материя, защото съм готвил хора за влизане в НАТФИЗ (макар и в други специалности) и са успели. Не зная дали тук се позволява публикуването на личен мейл, за да Ви го дам, ако го искате - пишете тук за да намерим начин да Ви го пратя някак - дано админите са благосклонни.. Но мога засега да Ви предложа на Вас и хората като Вас - само общуване в нета, разберете ме добре... макар, че и то може да Ви е много полезно!