Споделена история от Тинейджърски

Класната ми ме бие и обижда
Здравейте, аз съм момче на 14 години. От 6 клас сме с една класна която не ме харесва даже бих казал че ме мрази, постоянно идва удря ме, крещи ми за дребории. Примерно изсмея се, говоря в час закъснея с нялолко минути и такива неща и тя идва и ме стиска по рамото с всички сили с ноктите си, удря ме в главата бие ми шамари и какво ли още не. На другите от класа нищо не прави само с мен е така и аз нр мога да я понасям. Когато аз или някой които не харесва и се оплаче тя не прави почти нищо примерно има един крадец в класа които постоянно краде учебници пари и всичко и като някои от нас които не ни харесваа и каже тя не прави нищо, но когато някой който харесва го каже тя веднага скача и вдига супер големи скандали. Това с биенето продължава вече две години, казах на нашите те я защитават ако кажа на директорите те нищо няма да направят защото не съм с много добра репотация. И днес това както винаги се повтори целия клас беше преписал и тя знаеше и сама ни каза че е знаела и ще анулира работите на мен ми даде след това някакво съвсем различно контролно по голямо и имах 10 минути да го направя, аз не успях и и казах че миналия път съм имал 40 минути при което тя почна да ме удря с пръстена си по главата, удари ме в брадичката, стискаше ме за рамото с всички сили с гоюемите си нокти, даже помня миналата година ми беше разкарвила рамото хиляди пъти съм казвал на нашите те нищо не правят и просто вече се отказах но днес вече прекали. Дайте ми някакви съвети какво да правя и ако може учители които не ме познават и не са наясно за какво говоря да не ме убиждат.

Коментари

1.   Оплачи се на директора, нищо не пречи да опиташ. Доведи със себе си и съученици, за да потвърдят. Ако ли не, се премести!
Желая ти успех!
One girl

2.   Като гледам колко "грамотно" е написана историята ти смятам, че боят ти е бил малко! В час трябва да внимаваш и да слушаш а не да се хихикаш и да се занимаваш с други глупости момченце! И евала на родителите ти, че не са от този тип където не дават една думичка да се каже на ангелчетата им!

3.   Ами има лесно - не закъснявай, не говори в час и не прави глупости...

4.   Предполагам, че се държи добре само с момичетата и зубрачите нали?
А ти си с гола глава и широки рамене?

6.   Следващия път просто снимай ако има как докато се случва това нещо или след това снимай пораженията си и ги публикувай във фейс с молба да се сподели и в YouTube след това институциите ще се задействат а до тогава никой няма ти обърне внимание защото си с лоша репутация и то едва ли случайно

7.   Извади от гугъл координати "Закрила на детето". Обади се там и разкажи същото. ако не се намесят, тогава трябва да имаш или да си събереш доказателства - видеозапис най-добре. Синини също е добре. Отиди при психолога или педагпгическия съветник в училище. Сподели за случващото се, те също би трябвало да вземат мерки. Доказателствата не ти пречат, по-добре да ги има. Не е ясно съучениците ти дали ще потвърдят думите ти.

11.   Лелеее какви са тези учители, а ти случайно правил ли си нещо за да я предизвикаш да те удря, на колко години е тази госпожа? и с какво право упражнява физически тормоз върху теб. Виж сега мило момче или дете, не знам но аз съм ти брат по години, на 25 съм И на мен са ми викали но никога не съм бил удрян от учител.

13.   Вариант 1 - обръщаш се към директора
Вариант 2 - към регионалния инспекторат

Ако родителите ти не искат да ти помогнат, трябва да намериш някой друг роднина (пълнолетен), както и - дори по-важно - по някакъв начин да докажеш твърденията си. Това може да стане и като направиш запис по някакъв начин, най-добре видеозапис, за да няма място за спор. При наличие на видео можеш вече да се обърнеш към всеки, вкл. Господари на ефира :)

14.   Не си го Слагай ;) Прави се на Луд, Напсувай я. Кажи на Вашите да се Оплачат на Директорката. И да Те Преместят Хич не се Занимавай с Нея :))

16.   Обърни се към "Закрила на детето"