Споделена история от Тинейджърски

Какво да правя?
Здравейте. Пише ви момиче на 11. 5 клас съм. Имам проблем който не е особено голям, но:
Харесвам едно момче от съседния клас. Имам подозрения че и той ме харесва но не съм сигурна. В подозренията ми е включено това че се държи мило с мен и шеговито ми дърпа тетрадката когато сме в групата по английски. Аз се старая да се държа мило с него и приятелите му. Просто искам да съм перфектна. Пред тях за оценки не говоря защото със училището с скарани. Не говоря и за музиката която слушам защото разбрах, че почти никой от моето обкръжение не харесва Кристиан Костов.
Не мога да постигна съвършенство. Какво да правя?

Коментари

1.   Хей :)! За момчето - амии, дръж се естествено пред него, шегувай се с него. А това за музиката да не ти пука - аз цял живот съм слушала музика, която на никой от кръговете ми не им допада - слушам много рок от 50-те, 80-те, метъл, swing, rockabilly.. повечето мислят, че съм напълно луда, ама много ми дреме. За мен тяхните неща, които слушат са пълни глупости, но пак не ми дреме. Не се притеснявай толкова, всеки има нещо, което харесва, а не се одобрява от другите. Едни си признават, други не. Ти си от смелите, които си признават какво харесват. А пък и няма нищо лошо в това да си различен.

2.   Не се старай да бъдеш перфектна... Идеални хора няма. Бъди себе си, а той ще те хареса такава каквато си!