Споделена история от Тинейджърски

Плоска и слаба или нормална и надарена
Въпросът ми е малко общ. Питам и момчета и момичета. Особено момчетата какво момиче предпочитате : слаба с много плосък корем и хубави крака, но да няма цици и малко дупе или момиче с малък корем (наистина малък) но с хубав бюст и дупе. Тоест стройно тяло като за модел или малко по “обичайно” така да се каже. Аз съм второто но просто искам да разбера вие какво харесвате и не харесвате.
Очаквам вашите мнения благодаря ви много

Коментари

1.   Никой не си пада по модели-без гърди, стегнати дупета и високи и сухи, защото са като мъже в телата и това е факт. Само се замисли, ти по ниски и пухкави мъже ли си падаш, или по високи със стегнати тела и дупета.
Мъжете и жените сме противоположни видове като характеристики на телата и интелекта, така че не вярвай на глупавите английски списания за унея траверси на викториа сикретс и тн. с изкочилите ченета и сламените глави, и дългите крайници като на Юсейн Болт.
Извинявай, ама аз не искам плоска и суха, отвратително е. Искам нежна и сладка с правилно телоусложение, а не 170, 180, траверс.
Така като се описваш си секси, ама не знам какво разбираш под малко коремче.

2.   Тези неща нямат значение...

3.   Ха-ха, щом тези глупости имат значение за теб, а не личностните качества на човека, значи си още в детската градина на живота...

4.   Външният вид не е чак толкова важен. Чарът се крие в цялостното излъчване, не в това колко си слаб и прочие. Аз съм на логиката “Всеки иска, това което няма”. Аз самата съм доста слаба, без гърди и без дупе, стройна и висока, но пък доста пъти ми се е искало да съм малко по-пълна и с гърди. Уви, всичко е в гена, няма как да стананете ниска и пълна, ако сте висока и слаба. До момичетата - харесвайте се, такива каквито сте и тренирайте за тонус и самочувствие.

5.   Кога момичетата ще научат, че последното нещо, което наистина свестните момчета гледат е тялото, стига да не си наистина мн грозна в лице и да се поддържаш, ако си интелигентно, умно и добро момиче, ще си намериш някой свестен.

6.   Май искаш да чуеш от момчетата да ти казват, че имаш тяло като на модел. Продължавай да си вярваш.

7.   Номер 1-Наричаш жени, които са наистина красиви "траверси". Точно моделите на Vs са меко казано перфектни на външен вид, затова са и признати и харесвани по цял свят. Явно или не разбираш от женска красота, или имаш комплекси. Като искаш някое ниско и закръглено момиче средна хубост-добре, но не обиждай хора, които са наистина красиви грозни, защото изглеждаш жалко и смешно.

9.   Ами аз съм първото. Слаба, но стегната, защото тренирам редовно и се храня добре. Гърдите ми са малки, но затова пък съразмерни с тялото ми като цяло. Дупето ми също е малко, но не е плоско, увиснало или с целулит. Обичам тялото си, защото съм положила много усилия, за да стигна дотук. Приятелят ми ме обожава.

10.   Аз пък ще отговоря на въпроса по същество:

Предпочитам първото - слаба с малко дупе и малки гърди - намирам ги за по-естетични.

Въпреки че външният вид далеч не е първия критерий по който избирам.

11.   Висока, слаба и надарена!

12.   Спадам към първата категория, макар че и гърдите ми, и дупето ми са напълно съразмерни с тялото ми. Опитвам се да кажа, че съм джобно гадже. Хората казват, че е хубаво да има какво да се пипне. Приемам, че е така. Опитвали са се да ми го кажат и като обида. Други пък са ме питали как се поддържам и са ми изнасяли двучасови възхищения. Тези неща не бива да вълнуват никого толкова силно, че да го депресират. Дори да чуеш лошо мнение за тялото си, не се засягай. Никак не е от такава важност размера на дрехите ти, важно е какво имаш в главата. Не ти трябва да общуваш с хора, които са ограничени и в теб виждат основно тяло. Дума да не става да бъдеш с момче/мъж, който не те харесва, подценява те и те критикува. Да, хубаво е, че имаш извивки.

15.   Не си падам по надарените. Повече ме грабва лицето на момичето тялото й изобщо няма значение за мен :)
Момче

16.   Май е доста индивидуално това. Аз харесвам повече слаби хора. Даже доста слаби и големият корем при момчетата или бюст и дупе при момичетата никак не ми допадат. Разбира се, ако човек има някакви сериозни здравословни проблеми, които причиняват напълняването, това вече е различно.
И все пак накрая начинът на мислене и характерът е това, което има значение.

17.   лично за мен вторият вариант е за предпочитане.
до номер 16: съгласна съм с твоето изказване, но когато видиш пълно момиче първата ти мисъл "дали има здравословен проблем? " ли е или просто виждаш тялото. Трудно е с един поглед да се разбере каква е причината, не го пиша само по повод твоя коментар и не го правя с цел заяждане, а тези след мен и теб да се замислят.
много момчета просто гледат тялото и дори не опознават момичето в степен, в която то да сподели дали тялото ѝ е резултат от мързел или здравословен проблем.

18.   Напълно съм съгласна с номер 7. Номер 1, недей да обиждаш жените с красиви и стройни тела, ако никоя от тях не те харесва това е друг въпрос.
Към авторката: баланса между двете е най добре.

19.   До номер 1-Айде стига кой ти каза че никой не си пада по-модели без гърди? Всеки си има различен вкус и предпочитания! Ако понякога си мислите че телата ви не са хубави, стройни не си правете комплекси и а се сетете че някъде по-света има хора със увредени тела без крак, без ръка...

20.   Слаба.

21.   Плоска и слаба най-много харесвам!

22.   Външният вид не е от значение. Ама никак.
Причината е, че има всякакви хора с какви ли не предпочитания. Изобщо - много вярно се оказва клишето, че за всеки влак си има пътници. Лично аз харесвам момичета с набита, мускулеста фигурка, но пък по-пълничките или по-слабичките се също не по-малко привлекателни.

Всъщност най-същественото усилие, което може да направи едно средностатистическо 23-годишно момиче, за да бъде привлекателно за момчетата, е...
ами-и, ... да диша!

Определящото в една връзка не е външният вид, а това дали момичето до мен ме прави по-добър човек. Дали благодарение на нея се старая повече в работата си и в отношенията си с другите. Дали ме стимулира да изявя най-ценните си качества и да коригирам недостатъците си. Какво ѝ давам и по какви начини я подкрепям. Дали се разбираме един с друг и доколко разчитаме един на друг.