Споделена история от Тинейджърски

Какво се случва?
Момиче на 16 години съм. Полагам грижи и се старая да изглеждам перфектно на външен вид. Просто за мен външният ми вид е от много голямо значение, това не означава, че мисля само за него и не обръщам внимание на другите неща, разбира се.
Винаги когато вървя по улицата се намира някой, който да ме зяпа или да ми подвиква някакви мръсотии. Не смятам, че се обличам предизвикателно. Ходя на фитнес от години и имам слабо, стегнато тяло, затова ходя предимно с дънки по тялото и по-широки тениски. Имам доста големи гърди и когато нося дрехи, на които ми се вижда деколтето, може би затова ми подвикват мръсотии. Но когато нося блузи, с които не ми се вижда нещата с подвикването са същите, и не го разбирам. Много хора са ми казвали, че изглеждам по-голяма като на 20. Може всъщност и това да е причината.
Най-грозното е когато тези неща ми биват казвани от 20-30 годишни мъже. Как мога да ги накарам да спрат, защото това накърнява достойнството ми и имам чувството, че още малко и ще ме изнасилят.

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Никак не може да ги спреш, но ако съм на твое място бих подбирала къде ходя и с кого... Някой може да те наблюдава настанаха много лоши времена и не само в България... Пази се.