Споделена история от Тинейджърски

Mystery box
Здравейте! Момиче на 15 съм. Наскоро видях, че в Mystery box Bulgaria когато поръчаш кутия ти дават освен подаръците, също и 200 лв. И въпросът ми е: Мога ли да купя кутия за 70 лв. и те ще ми дадат 200 лв. и по този начин ще бъда на печалба със 130 лв. И след това с тези 130 лв. да купя още една, след това още една и така до безкрай. И си мислех дали мога да правя пари по този начин, защото много искам едни кецове, но те са 300 лв. с капаро и ще си ги купя с джобните, но ще отнеме поне месец, а аз много искам да си купя обувките възможно най-скоро, защото след време няма вече да се продават. Аз имам чувството, че има някаква уловка с тези кутии, защото кой ти дава 200 лв. просто така? За подаръците да, разбирам, но по този начин аз съм винаги на печалба и ми е много странно. Моля също и някой, който си е поръчвал кутия от Mystery box Bulgaria да сподели. Става въпрос най-вече за златистата Luxury.

Коментари

1.   Поразчетох се. Не ти дават 200лв в кеш, а ти дават ваучер, който важи за определени марки продукти. Естествено, някъде в цялата тази работа трябва да има и друга уловка. По-добре си спести пари и си купи обувките, вместо да мислиш шано схеми. Магазините не може да са на загуба от подобни ваучери, подаръци и други, така че не се опитвай да превъртиш системата.

2.   Това е ТОТАЛНА измама! Ако купиш кутия за 70 лева или няма да получиш нищо или ще получиш "мистериозна кутия" дето е празна!!!
Не си давай парите на измамници!

3.   Колко тъпи, прости и заблудени хора има на тази земя.

4.   , , Всеки, който вече е поръчал кутия и е получил ваучер на стойност 200 лева, губи правото си за втора поръчка на кутия с ваучер на същата стойност. Всеки може да поръча кутия, по-голяма от Mystery Box Luxury и ще получи ваучер на стойност 80 лева, към която вече се добавят 2 нови бранда. ” - копирано от сайта им.

6.   Естествено, че е уловка, няма как някой да създаде нещо, с което да е на загуба. Тези 200лв. ваучер или ще са в някой безизвестен магазин или въобще няма да ги получиш. Ако толкова много ги искаш, има други начини да вземеш някой лев набързо, но това определено не е начинът.

7.   6-Тогава няма да я купувам. И без това не исках дрехите, защото със сигурност няма да са мой стил, а и предпочитам да дам пари за нещо, което знам какво е. След като заговори.. какви други начини има да събера парите освен този например. :D Всъщност имам едни пари, които ще стигнат за обувките дори ще ми и останат, но не мога да взимам от тях. :/
Авторката

8.   Поръчах кутия,в нея имаше всевъзможни боклуци,които няма да ми влязат в употреба.Някии от тяг доеи незнам за какво служат.С една дума-крайно стм разочарована и се чувствам излъгана.Това е пълна измама и нещата,които получаваш,не могат да пикрият парите,коуто си дал

9.   Отново пълна измама, дори и с коментарите