Споделена история от Тинейджърски

Влюбена съм в различния
Здравейте, аз съм момиче на 17год., в 10ти клас. В началото на годината започнах да си харесвам едно момче, което познавам от много малка, но не и лично и никога не сме били толкова близки. Той е от моя випуск, но в друг клас. Той е коренно различен от мен и моите представи. Той е много мил, тренира супер много неща, не пуши пие рядко, а и е адски умен и добър. А аз съм доста безотговорна, пуша, пия по купони, винаги съм на вън. Общо взето пълни противоположностти. Но като го видя ме кара да се чувствам щастлива, мотивира ме и цялата се разтрепервам. Той си пада антисоциален а през същото време е феймъс и го знаят всички. Общо взето той е доста различен и не търси момичета само за бройката, а иска нещо супер сериозното. Аз бих прежалила всичко за да съм с него, но той не мисля че ме харесва, защото има лоши слухове за мен, падам си феймъс. И съм повече от онези отворените момичета, а той не мисля че харесва такива. Той въобще не е мой тип и никога не съм вярвала, че ще го харесам така, но се случи. Въпроса ми е как да ме забележи повече и как да се заприказваме и да станем нещо повече от познати?

Коментари

2.   Момчетата са по-лесни от момичетата... Освен ако си няма вече гадже, можеш просто да го дръпнеш настрани в някое междучасие или след училище (в смисъл на саме да сте) и да му кажеш, че го харесваш и искаш да излезете на кафе.

Не сте в един клас, че да сядаш до него и/или да му правиш намеци или мили очички в час или междучасия. А идеята да трябва той да прави "задължително" първата крачка е отживелица. Пък и щом е по асоциален, той и няма да я направи, дори и да си пада по теб (поради същото заради което и ти се чудиш, плюс липсата му на "отвореност"). На теб като по-отворена ще ти е по-лесно да направиш тази първа крачка.

Така де... Пробвай... По всяка вероятност ще успееш поне една среща да си уредиш.