Споделена история от Тинейджърски

Искам обич, нежност и човек до мен!
Здравейте! Аз съм обикновено момиче на 15 години и моят проблем е че нямам никой до мен нито приятелка нито гадже. Преди 2 години бях зарязана от момиче (което ми се водеше за най-добра приятелка) и тя не ми даде причина просто изчезна ;х опитвах се да говоря с нея, да и се обаждам по телефона но тя не ми вдигаше и си останах само с изкането на причината..

Много ревах, защото когато тя имаше трудни моменти аз винаги бях до нея, а когато аз имах нужда от нея я нямаше, нямаше и никой друг. След тези 2 години аз още нямам човек до себе си на когото да разчитам да е до мен, да ме обича и приема такава каквато съм. За последо са ми казвали "Обичам те" преди 2 години ;хх казваше ми го това момиче доста често и аз и казвах но не толква често колкото тя на мен и съжелявам, защото чак сега разбирам колко е хубаво и важно да чуваш редовно "обичам те" и да те прегръщат..

Но на мен вече няма кой да ми го каже и да ме прегърне само аз си знам какво става с мен, когато видя някой да се прегръщат да си казват обичам те, да се забавляват и т. н. Просто искам на някои да му пука за мен да ме гледа във очите и да ми каже "обичам те" не да ми го каже за да млъкна ами да го чувства и след това да ме прегърне някой постоянно да е с мен навънка или където той/тя каже, защото ако му/и пука за мен няма да е неприятно да е с мен а ще се радва и ще ме кара да се усмихвам и ще е до мен, когато имам нужда и аз винаги ще помагам, когато той/тя има нужда от помощ. Просто от липсата на обич вече почвам да се държа супер гадно.. Толкова много ли искам???

Коментари

1.   Само в този сайт май се появявате готините моми... конспирация надушвам =)))

bile

2.   според мен просто трябва да се отвориш за света и сам да бъдеш готов да дадеш това „обичам те„ - не да чакаш и да казваш „искам„.
Има голяма разлика от искам и ще получа. Другите не са ти задължени и никой няма да дойде да ти каже - какво искаш?
За това ти отиди пръв при другите и кажи - искам да бъдем приятели, харесваш ми, обичам те...
Жижу

3.   Не, мила, не искаш много. Всеки човек иска да е обичан и да обича! Разбирам, че се чувстваш самотна, тъжна и необичана. Опитай се да мислиш, че това е временно и съвсем скоро ще се появи и твоята най-добра приятелка и перфектното момче. Ee, eдва ли ще стане точно така, но все пак имай надежда, може при теб да дойде пълното щастие, но след време. Сега си ученичка- учи си, излизай (дори и сама, важното е да не си затворена вкъщи), забавлявай се, слушай музика (но не тъжна, за да не се отчайваш още повече). Посрещай утрото с усмивка и изпращай деня по същия начин. Така животът ти ще придобие смисъл и самата ти ще се почувстваш по-добре. Имай вяра! Един ден и ти ще бъдеш обичана и ще обичаш много!

Sunshine

4.   от авторката към номер 2 аз съм казвала доста пъти обичам те има разлика да, но ако ти обичаш а теб не те обичат и да кажа и да не кажа искам да бъдем приятели, харесваш ми или нещо подобно къв е смисала да го казваш тва след като пак няма да получиш обич?

5.   Добре дошла в клуба на самотните. Мило момиче, и аз съм катс теб. Много добре те разбирам и знам какво е да се чувстваш самичка. Доста подло е постъпила тази УЖ твоя приятелка. Лошото е че, заради такива приятели човек губи довирие към всеки, и всичко. Опитай, да смениш обстановката, ако трябва и училищито. Запознай се с нови лица, излизай често, прави неща които да те расейват. Пожелавам ти УСПЕХ И ГОРЕ ГЛАВАТА! " ЛУДКАРКАТА"

6.   Присъединявам се към клуба на самотните...жалко, че съм от Сливен обаче....

7.   Добре дошла/дошъл,номер 6. И на теб ти желая УСПЕХ със борбата на тази проклета САМОТА! "ЛУДКАРКАТА"

8.   Много си млада, да не кажа малка и ще имаш шанс да срещнеш приятели и любов. Бъди естествена и дружелюбна и ще се получи. А вкъщи не те ли обичат? Знам, че на тази възраст приятелствата са много важни, но за съжаление не винаги веднага попадаме на подходящия човек. Просто се срещай със свои връстници, ти самата бъди контактно и инициативна и ще намериш приятели.

9.   от авторката към номер 8: Вкъщи ме обичат сигурна съм и са ми го казвали,но съвсем различно е да ти го кажат родителите и някой приятел/ка :(( Знам че обичта от родителите е най-важна,но аз имам нужда да го чуя от някой на когото да му пука за мен :((