Споделена история от Тинейджърски

Имам чувства към нея и не правя нищо по въпроса
Здравейте,
момче съм, на 17г., изпитвам прекалено силни чувства към съученичка. Лошото е, че не правя нищо по въпроса.

Да си кажа честно - работата с момичетата далеч не ми се отдава. Нито мога да ида при някоя непозната и да я заговоря, нито да си пиша с някоя Х време и да правим различните схеми на 21 век - тя да се прави на интересна и да отговаря след 3 часа, аз да спирам да ѝ пиша през 3 дена, щото така се правило. Мерси! Това като отклонение.

С въпросната съученичка сме близки(само в училище, тъй като нямаме други пресечни точки, а както уточних - не правя нищо по въпроса), няма ден, в който да не се прегърнем, лигавим, закачаме.
Но дотам. Честно, напоследък се замислям дали няма да си остана сам цял живот, пък нищо ми няма, мамка му(досега не съм имал приятелка).

За феновете на зодиите - аз съм рак, тя скорпион(сега да се молим да не чете тя или друг близък до нас хахахаха)

Исках просто да споделя. Благодаря на прочелите и на тези, които ще отделят време да оставят коментар със съвет!

Коментари

1.   Ей, много обичам да чета такива истории от момчета хд

Ами, какво да ти кажа. Всички клишета като "върви ѝ признай просто" или "подарявай ѝ подаръци(примерно)" предполагам достатъчно си ги чувал.
То за всеки преживяването си е различно.
А пък в твоя случай, щом като сте така, по-близки, значи сте се приели един-друг. Просто бъди изцяло себе си, за да можеш да си честен, другото само ще си дойде, когато се почувстваш достатъчно уверен. Нарича се усет.
Засега, наблюдавай я как се държи, дали отношението ѝ към теб е по-специално, също така, вгледай се в очите ѝ, те обикновено показват много от "тайните" емоции, пък и ако го правиш уверено и настойчиво, това прави специфично впечатление у момичетата.. Поне за мен е така, обожавам очи-в очи.

И ще те посъветвам - само не се смущавай! Това единствено ще те накара сам да се отдръпнеш.

Успех :)

2.   ами докато се мотаеш някой може да ти я вземе, така че действай

3.   Действай! Може и тя да те харесва, но единственият начин да разбереш е да опиташ. Няма да изгубиш нищо, можеш само да спечелиш. Само трябва да се престрашиш и да се бориш за това, което искаш!

4.   Няма какво да го мислиш, бавиш и тормозиш. Колкото повече усложняваш нещата и чакаш, толкова повече ти се изплъзва. Ако те е срам да си признаеш чувствата си, просто купи 2 билета за кино и я покани, ако щеш по-скоро приятелски, тя ако приеме, значи правиш крачка в тая насока, ако не - поне ще знаеш, че няма интереси няма да се тормозиш повече.

Така хем нищо не правиш, хем се тормозиш.