Споделена история от Тинейджърски

Той е много груб с мен
Момиче на 16 съм, а приятелят ми е на 20. Всичко между нас върви много добре, но проблемът е, че по време на секс той прекалява... Винаги го прави супер бързо и силно нарочно, защото го възбуждало да гледа как ме боли и пъшкам. Освен това му е голям и дебел, а аз съм тесна и доста слаба и боли още повече. Всеки път ме пляска и удря с всичка сила, прави с мен всичко, което поиска, а ако случайно не му разреша нещо ми се сърди. Връзката ни се формира по-скоро на секса, кара ме да го правим по 4-5 пъти на ден, като обсебен е от мен и тялото ми. Вече имам няколко синини отзад. Искам просто да не е толкова груб с мен, защото ме боли страшно много, но колкото и да му обяснявам той ми казва, че трябва да търпя и ще го прави колкото може по-силно и грубо. Какво да правя?

Коментари

1.   Ама чакай сега.... ти защо го търпиш?
Първо, на 16 си... но ти си знаеш, въпрос на лично мнение е в крайна сметка.

Значи, от това, което си писала, изглежда, че ама въобще не ти е приятно. Защо продължаваш да си с него, щом като отказва да те разбере? Казваш, че връзката ви се формира основно на секса... ами, тогава след като и това не ви доставя взаимно удоволствие, какво правиш?

Аз също съм момиче на 16 и нямам особено голям опит във връзките като цяло, но според мен на този етап и на тази възтаст не е адекватно да се изхабяваш по този начин.
В една връзка трябва да има доверие и обич, за да се развиете взаимно и секса трябва да дойде едва след това. Като, ако не се разбирате в това отношение... не е ок да продължавате.

Също така, казваш - кара те по 4-5 пъти на ден. А ти кога оставаш сама със себе си? Учиш ли нещо изобщо? Този тип просто се възползва от наивността ти, за да си направи кефа.. моля ти се, имай достойнство.

Съветвам те най-напред да опиташ да опознаеш малко повече различните типове нрави, за да знаеш с кого се спогаждаш най-добре.

Аз не мога да ти кажа какво да направиш, но според мен, това, което е най-добре, е да си отделиш колкото ти е нужно време, да седнеш някъде на тихо, хубаво да си помислиш и сама пред себе си да си изясниш как се чувстваш и дали наистина това искаш.

Аз на твое място просто бих го зарязала без да се замислям..
Ноо хора различни, с мнения всякакви.

Успех :)

Victoria4

2.   Алфа мъжкар. Обичам грубият секс но това е прекалено. Той е с теб само заради сексът и за да ти го докажа остави го на сухо 1 седмица. На 100% съм, че няма да издържи и след някой друг ден си пътник. Ако се държи така и извън сексуалните ви взаимотношения го зарязвай, ти не си му приятелка, а секс робиня с главно Р!!

М. С 19

Ж

6.   Дано тази история е измислена. Ако не е, приятелят ти е садист. Или нещо му хлопа. Ако си въобразява, че практикува БДСМ, в грешка е. А ти си изключително глупава, че изобщо питаш какво да правиш. Стой с него, докато не те вкара в болницата. И се чуди как да криеш синините и белезите.
Моля да ме публикувате!

7.   Аз бих казал само "Зарязвай го". За него явно не си партньорка, а секс играчка. Има някои неща, дето като ги чета и ме досрамява че съм мъж...

8.   Това не е никакъв алфа мъжкар, а най-обикновен насилник.
И аз обичам по-груб секс, но той се прави със съгласието на жената. И когато се каже стоп или по-леко, веднага се спира.
И въобще какъв алфа на 20, слезте на земята момичета. Не се оставяйте на разни пикльовци, гледащи нон-стоп порно да ви третират като секс кукли и да се упражняват на вас.
Той даже й е казал, че ще става и по-груб... без коментар.
После ще пуска тема да пита как да скрива синините от родители и приятели.

Номер 6 съм. Историята продължава да ме съмнява, впрочем.

9.   Нашето дори не е точно връзка, в началото беше само секс, но с течение на времето той се влюби в мен. А аз съм на принципа каквото дойде-дори връзката ни да се формира само на секса за мен това не е проблем. Аз не мога да кажа, че го обичам чак толкова, защото аз принципно по характер съм такава, не съм особено чувствителна и дори и да искам не успявам да се влюбя, още повече да обичам някого. Но въпреки всичко той е един от малкото хора, които ме разбират и не спира да ме подкрепя, дори когато греша, разказвам му проблемите си и той ми помага, усещам загриженост от негова страна. Но е доста перверзен и иска максималното в леглото, включително и неща, които аз не искам, а съм му отказала 1-2 неща, и малко се намесва когато не искам, но след минута му минава и спира да се сърди, вижда, че няма да стане и се отказва. Но той иска да го правим много бързо и силно, а аз не издържам на болка.
Авторката