Споделена история от Тинейджърски

Не знам как да му призная чувствата си..
Здравейте.
От няколко месеца харесвам едно момче. Засичали сме се доста, но никога не сме говорили. Мисля, че и той изпитва нещо, но не съм сигурна. Много съм срамежлива по принцип и не знам как да постъпя. Притеснявам се, че ако опитам да го заговоря, ще ме помисли за много досадна. Ще се радвам, ако споделите начини как да му призная какво чувствам.

Коментари

1.   Блазе му... Да го харесва момиче и да иска да му признае чувствата си. Като във филм на Барби:D Просто му признай чувствата си. Ако те харесва... Ще ти го каже... Ако не те харесва... Ще ти го каже...

2.   Според мен трябва да събереш кураж и да го заговориш. Нулев е шанса да те помисли за досадна, момче много трудно би направило това, виж ако беше обратното имаше възможност, затова бих те посъветвал да опиташ да го заговориш. Няма нищо страшно - няма да те ухапе.

3.   Откъде си кажи поне :)

5.   Ако харесваш някого, той трябва да го знае. Ако те отреже значи не е за теб.
Успех с момчето :-)

6.   Просто говори с него.

8.   По-лесно е да се каже, отколкото да се направи. Особено когато човек е срамежлив като мен и има нулево самочувствие. XD Все пак благодаря за съветите! ♡
И какво значение има от къде съм?

10.   Мила, той е късметлия! Щом мислиш, че те харесва, значи почти със сигурност е така! Като момче ти казвам, че не само, че няма да те помисли за досадна, а дори ще ти е благодарен, че си направила първата стъпка. Действай и не се тревожи! Вярвам, че ще бъдете много щастливи!

11.   Кажи му какво чувстваш и да те отреже нищо не губиш ще намериш друг.

12.   Аз от месец харесвам едно момче... Той е от моя клас, но аз уча в чужбина и не знам добре езика
А той е общителен, и мил и умен...
Мисля че в началото ме харесваше, но аз се държах студено и вече може би не ме харесва.
Не знам, объркана съм но много искам да му призная директно.
Вие какво бихте направили