Споделена история от Тинейджърски

Такъв съм си.
Държа се като задник с всички. Приятели, семейство, непознати, всички! Станал съм арогантен, недоволен, неблагодарник. Всички ми го казват, но на мен не ми пука. Правя каквото си искам, наранявам всички около мен, и ми се струва че цитатът ''Всичко се връща" не ми влияе. Може би това че изглеждам добре и съм умен допринася за фактът, че съм егоистично копеле. Обичам да се иронизирам, защото мисля че е забавно. Не се шегувам за горе споменатото. Всички знаят какъв съм и интересното е, че колкото повече ме отбягват долкова по доволен ставам. Храня се от ненависта на хората, тези овце, част от едно огромно стадо. Добър съм в всичко което правя и никога не ми е била нужна външна помощ. В училище бях отличник, 12ти клас го завърших с 6. Намерих си работа САМ, сега работя и уча на квартира. Приятели намирам всяка вечер по дискотеките, не ми трябват така наречените 'компании' от средностатистически наркомани и умопомрачени маймуни. Гаджета? Това е най-тъпото нещо с, което бих си изгубил времето. Харчиш пари и губиш време, празни думи, фалшиви усмивки, след 3-4 месеца АДИОС! Секса може би е единствената полза, но ще ми е по изгодно ако си намеря проститутка. Семейство? Ами казах им да вървят по дяволите с неуспешните си опити да създадат прототип на себе си от мен. Завърша ли си бакалавърската степен отлитам за Оксфорд да карам магистратура при хора, които са на ниво. Това е, исках да ви покажа какви хора съществуват, защото всеки ден научавате по нещо ново.

Коментари

1.   Добре е, че така ти харесва и можеш да си живееш по този начин. Само не разбрах примерно защо се държиш тъпо с най-близките си - родители, братя, сестри, ако имаш? Не изпитваш ли пне от време на време желание да контактуваш с тях? Освен това човек не винаги успява съвсем сам - тези твои т. нар. приятели ми се виждат по-скоро познати. Защо нормалните приятелства сда са само между наркомани? Доста глупаво изказване според мен естествено.
За накрая си мисля, че писмото ти би трябвало може би да събуди интерес и завист, а то буди съжаление. Защото явно не си се влюбвал до сега. Сексът си е секс, но секс с любов - дано ти се случи да пробваш. Аз бих ти пожелала да не си толкова самовлюбен, а да ти се случи нещо наистина хубаво - да се влюбиш. И тогава няма да гледаш толкова мрачно на околните и да си изпълнен с толкова негативизъм.
Колкато до останалото - поздравления, че се справяш, че си амбициозен и имаш високи цели. И какво от това? Повярвай има неща, които колкото и банално да звучи с пари не се купуват. Между тях освен здравето са приятелството и любовта. пИ ще е много жалко, ако сам направиш така, че да не ти се случат.

2.   Много ги обичам такива, дето си мсилят, че са открили топлата вода. Ето ти материал за още самоиронизация: Не си нито първия, нито последния. Както обичам да казвам: Пътя по който вървиш ти в момента, аз съм го пропикала.

Лола

П. П. Спести си да ми обясняваш как само су въобразявам и колко велик си и другите тинейджърски глупости.

3.   Казваш, че ти е приятно да те отбягват. От всяка една твоя думи си личи точно обратното.